Çeşme'nin ünlü plajında korkunç dayak

İzmir Çeşme'de bulunan ünlü bir plajda akıl almaz bir linç girişiminin yaşanması büyük tepkilere neden oldu.

Çeşme'nin ünlü plajında korkunç dayak

İzmir'in Çeşme ilçesinde bulunan ve pek çok kişinin gözdesi haline gelen Dalyan'da akıl almaz bir olayın yaşanması büyük şaşkınlığa neden oldu. Mekanda eğlenen ancak bir süre sonra alkolün etkisi ile huzursuzluk yaratmaya başlayan bir müşteri diğer müşterilerin huzurunu kaçırdığı gerekçesi ile dışarı çıkarılmak istendi. Ancak yapılan müdahalenin çok sert olması tartışmalara neden oldu.

Garsonlar ile müşteri arasında yaşanan sözlü tartışma bir süre sonra kavga haline geldi. Tekme ve tokatların havada uçuştuğu olay başka müşterilerin olayı cep telefonu kamerası ile çekmesinin ardından kayıt altına alındı. Bir süre sonra alkollü olan müşterinin 10 kişi tarafından korkunç bir şekilde linç edildiği görüldü. Bunun üzerine kavganın şiddetinden korkan diğer konuklarda mekanı terk etmeye başladılar. 

Kız arkadaşı büyük korku yaşadı

Garsonlar tarafından adeta linç edilen müşterinin kız arkadaşının da o sırada mekanda olduğu öğrenildi. Genç kızın büyük korku ve panik içerisinde erkek arkadaşı ve kendisi için yardım istediği öğrenildi. Ciddi rakamlar ödeyerek içeri girilen ve kaliteli hizmet beklenen mekanda bir müşterinin garsonlardan ve diğer çalışanlardan ölesiye dayak yemesi büyük tartışmalara neden oldu. Konu polise intikal ederken tarafların birbirlerinden şikayetçi oldukları öğrenildi. 

Yorumlar (0)
16°
açık