Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

İZMİR GÜNDEM

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Özgür ÇAKAR
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Özgür ÇAKAR
ozgurcakar
@izmirgundem.com

Haber Editörleri / News Editors
Vural Egemen Sarigöz
[email protected]

Beril Erdemli
[email protected]

Ayça Apak

[email protected]

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Berker Kanık
[email protected]

Mali Müşavir / Financial Advisor
Volkan Aygun
[email protected]

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Birgül Değirmenci
[email protected]

Reklam / Advertise
[email protected]

055255363535

Barındırma / Hosting
Te Bilişim

Yazılım / Software
TE Bilişim/Elegant

İletişim / Contact
İZMİR GÜNDEM 
Adres:
Alsancak Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. Can Yücel Sk. No:13 D:21 KONAK İZMİR
Tel: +90 05525363535
Fax: +90 232 238 35 35
GSM: +9
0 552 536 35 35
Mail: İ[email protected]

YASAL UYARI: © Copyright 2019 (izmirgundem.com) tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş
paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde izmirgundem.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. İzmirgundem.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

İzmirgundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili izmirgundem.com herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on (izmirgundem.com). This information derived from the registration and comments will be used for the
informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on (izmirgundem.com) are opened on a new page. (izmirgundem.com) does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us
from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.