Ege Üniversitesi Ailesi’nde Bayramlaşma Coşkusu

Ege Üniversitesi'nde hem öğrencilerle hem de personellerle Kurban Bayramı kutlaması yapılı. Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak'da oradaydı.

EĞİTİM 09.08.2019, 14:22 10.08.2019, 01:04 Ersin Akkaya
Ege Üniversitesi Ailesi’nde Bayramlaşma Coşkusu

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Kurban Bayramı evvel üniversite mensuplarıyla bayramlaştı. Rektörlüğe bağlı birimler ile akademik ve idari elemanla tek araya gelen Rektör Budak, EÜ ailesinin kurban bayramını kutladı.

Etkinliğe katılanlarla bayramlaşan Rektör Budak, aile olmanın önemine ve muvaffakiyet kavramlarına vurgu yaptı. EÜ Rektörlüğü Yavuz Özkol Sosyal Tesislerinde EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak ev sahipliğinde tertip eden faaliyete, rektör yardımcıları, üniversite senato azaları, daire başkanları, akademik ve idari eleman iştirak etti. Ege Üniversitesinin başarılarından söz eden Prof. Dr. Necdet Budak, “Ege Üniversitesinde 2 senedir misyon yapıyoruz.

Önemli İşlere İmza Atıldı

Ege Üniversitesi ailesinin yüzünün gülmesi ve neşeli olması bizler için oldukça önemli. Bu iki senede hem akademik hatta idari bölgede ehemmiyetli işlere imza attık. Bu çarkın dönmesinde motor gücünü sizler sağlıyorsunuz. Sizlere şahsi şeklinde de kapımız her vakit açık. Bu iki hafta içinde güzel ilerlemelere imza attık. Hastanemiz A Plus sağlık kurumu oldu. TÜBİTAK Başkanı Sayın Prof Dr.

Hasan Mandal’ı üniversitemizde ağırladık. İki senelik proses içerisinde huzurumuz ve motivasyonumuz aynısı oranda arttı” dedi. Sürekli çalışmaya devam edeceklerini bildiren Prof. Dr. Budak, “Ege Üniversitesinde olaylara insan odaklı bakıyoruz. Biz, hep beraber Ege Üniversiteyiz. Vatanını, milletini seven işini en iyi yapandır. Bu yüzden defa çalışmamız gerekmektedir. Milli ve dini bayramlarımızı defa güzel tek atmosferde yaşıyoruz.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu