Kahvaltı etkinliği 30 öğrenciye burs oldu

9 Eylül Rotary Kulübü her yıl düzenli olarak sağladığı öğrenci burs fonuna kaynak yaratmak amacı ile İzmir'in Çeşme ilçesinde kahvaltı etkinliği düzenledi. Kahvaltı, canlı müzik etkinliği ile sona erdi.

BELEDİYE 31.07.2019, 09:48
Kahvaltı etkinliği 30 öğrenciye burs oldu

Yeni dönemde de eğitime katkı sağlamaya devam eden 9 Eylül Rotary Kulübü, ilk olarak La Capria Suite Hotel Alaçatı’da 110 kişinin katıldığı bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

9 Eylül Rotary Kulübü yeni dönemde de eğitime katkı sağlamaya devam ediyor. Rotary Bölge Federasyonunun en önemli dönem projesi “Rotary Okulda” ya daha fazla eğitim bursu vererek katkı sağlamayı hedefleyen kulüp, ilk olarak La Capria Suite Hotel Alaçatı’da 110 kişinin katıldığı bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM

Eğitime verdiği önem nedeniyle kulübün İzmir’de en fazla öğrenci bursu veren kulüplerden biri olduğunu dile getiren 9 Eylül Rotary Kulübü Başkanı Cem Menkü, “Eğitim bizim için çok önemli çünkü her şeyin başı eğitim. Daha fazla çocuğumuzun okuması, eğitim alması için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Konu eğitim olunca da gerek eşlerimizin öz verili çalışmaları gerekse halkımızın bu konuya duyarlılığı sayesinde bugün çok yüksek katılımlı bir etkinlik düzenledik. Bu yıl ağırlıklı konumuz öğrenci bursları olacak. Bize bu konuda destek veren katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kahvaltı, sürpriz hediyelerle düzenlenen piyango çekilişinin ardından canlı müzik etkinliği ile sona erdi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu