Rafet El Roman'dan genç sevgili hamlesi!

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman hakkında yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Kendisinden 22 yaş küçük biriyle birlikte olduğu iddia edildi.

Rafet El Roman'dan genç sevgili hamlesi!

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman şarkılarının yanı sıra aşk hayatı ile de çok konuşuluyor. Bu süreç içerisinde bir süredir genç bir sevgilisi olduğu ve ilişki yaşamaya başladıkları iddia edilmişti. Ancak bir türlü gizemli güzel ortaya çıkarılamıyordu. Bunun üzerine geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcının kendisinden 22 yaş küçük sevgilisinin 29 yaşındaki Gamze Davgana olduğu belirlendi. Gamze Davgana ünlü şarkıcı ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. 

Rafet El Roman inkar etti

Rafet El Roman olaylı boşanmaları ve ilişkileri ile dikkat çekiyor. En son 2002 yılında Tuğba Altıntop ile olaylı bir boşanma gerçekleştirmişti. Ardından kendisinden 21 yaş küçük Ceren Kaplakarslan ile evlenmiş ve 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. Rafet El Roman bir süre önce kendisi için uygun bir hayat arkadaşı aradığını dile getirmişti. Ardından hakkında çeşitli aşk iddiaları gündeme gelmeye başladı. İzmirli turizmci güzel Gamze Davgana ile yurt dışında baş başa tatil yaptıkları öğrenildi. 

Rafet El Roman'ın yakın çevresine genç kadının sevgilisi olmadığını belirttiği öğrenildi. Bununla birlikte fotoğrafların magazin basını tarafından kullanılmasının ardından genç kadın da sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Aşk haberlerini paylaşarak 'Yaşımı da büyütmüşler ama inan ki sevgili falan değilim' ifadelerini kullandı. İkilinin yakın çevresindeki başka kaynaklar ise bir süredir görüştüklerini ve ilişkilerini gizli yaşamayı tercih ettiklerini iddia ettiler. 

Yorumlar (0)
10°
parçalı az bulutlu