Seren Serengil harekete geçti, kocasından şikayetçi oldu

Düşük yaptıktan sonra sebep olarak Yaşar İpek'i gören Seren Serengil harekete geçti ve kocası hakkında suç duyurusunda bulundu.

Seren Serengil harekete geçti, kocasından şikayetçi oldu

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde kocası Yaşar İpek'e boşanma davası açtığını açıklamıştı. İkili arasında karşılıklı suçlamalar sosyal medya üzerinden de devam ederken bu sefer geçtiğimiz günlerde 1 aylık bebeğini düşüren Seren Serengil yeni bir hamlede bulundu. Bebeğinin düşmesinin sebebi olarak Yaşar İpek'i hedef gösterdi. Savcılığa konu hakkında suç duyurusunda bulundu. 

Zorlama hapis cezası istedi!

Seren Serengil düşüğün ardından yaşananların sorumlusu olarak Yaşar İpek ve ailesini görüyor. Avukatı ile birlikte adliyeye gelen Serengil kocasının boşanma sürecinde de kendisine psikolojik olarak baskı uyguladığını ve daha önce de kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. İki saat boyunca adliyede ifade verdiği öğrenildi. Ayrıca eşi hakkında çıkarmış olduğu uzaklaştırma kararının defalarca ihlal edildiğini ve bu yüzden zorlama hapis cezası isteminin bulunduğunu belirtti. 

Adliye çıkışında avukatı aracılığı ile açıklamalarda bulunmayı ihmal etmedi. Bebeğin düşmesinde Yaşar İpek'in tehditlerinin ve uyguladığı psikolojik baskının etkili olduğunu özellikle belirtti. Daha önce Seren Serengil'in Yaşar İpek tarafından 'Senin üzerine atlarım. O çocuğu düşürtürüm' gibi çeşitli tehditlerde bulunduğu öğrenildi. 

Gerçekleşen olayların bir nevi cinayetten ibaret olduğunu dile getirirken henüz Seren Serengil'in bebeğinin vücuttan atılmadığı ve üzerine bir de bunun acısını yaşadığı dile getirildi. Konu hakkında dava süreci başladı. Yeni görüntülerin delil olarak sunulduğu ifade edildi. Henüz Yaşar İpek cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı. 

Yorumlar (0)
10°
parçalı az bulutlu