Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz samimi itiraflarda bulundu!

Ameliyatsız olarak cinsiyetini değiştiren Neslihan Doğrusöz kararı ve hayatı hakkında ilk kez samimi açıklamalarda bulundu.

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz samimi itiraflarda bulundu!

Bir moda programı ile televizyona çıkan ve tanınmaya başlanan Neslihan Doğrusöz yarışma bittikten sonra imaj değişikliğine gitmişti. Ardından cinsel tercihinin farklı olduğunu ve kendisini de kadın gibi hissetmediğini açıklamıştı. Bir süredir hormon tedavisi gören Neslihan Doğrusöz geçtiğimiz günlerde ameliyatsız bir şekilde cinsiyetini değiştirdiğini açıklamış ve yeni ismini de Doruk olarak ilan etmişti. 

'5 yaşında erkek olduğumu anladım'

Yeni adı Doruk Doğrusöz olan genç verdiği bir röportaj sırasında hayatına ve tercihlerine yönelik samimi açıklamalarda bulundu. Yıllar önce verilmiş bir karar olduğunu anlatırken 'Ben 5 yaşında erkek olduğumu anladım. O zamanlar dedemin tıraş takımları ile oyun oynardım. Yüzüme sürmekten zevk alırdım' ifadelerini kullandı.

Moda programına kullandığı elbiseler, yüksek topuklu ayakkabılar hakkında da konuşan Doruk Doğrusöz 'Ben yarışma döneminde de maskülen bir tarza sahiptim. Abiyelerin elbiselerin altında bile mutlaka boxer vardı' dedi. Bir süredir milli sporcu Büşra Eyen ile ilişkisi olan Doruk Doğrusöz ise bu anlamda şanslı olduğunu ve güzel giden bir ilişkisinin olduğunu anlattı. Hem olumlu hem de olumsuz yorumlar aldığını ancak hayallerine odaklandığını anlattı. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım sonrasında ilerleyen zamanlarda çocuk sahibi olmak istediğinden de bahsetti. Hayatının iyi hissettiği bir döneminde olduğunu anlatırken mutlu olduğunu da dile getirdi. 

Yorumlar (0)
az bulutlu