Beren Saat DJ Maga ile olan görüntüleri doğruladı!

Kenan Doğulu ile evleri ayıran Beren Saat, DJ Maga ile olan ilişkisini doğruladı.

MAGAZİN 30.11.-0001, 00:00
Beren Saat DJ Maga ile olan görüntüleri doğruladı!

Ünlü oyuncu Beren Saat, doğum gününde sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekmişti. Düğün fotoğraflarını kaldıran ünlü oyuncu, yol arkadaşını kaybettiğini ve Kenan Doğulu’nun masumiyetini kaybettiğini not düştü. Kenan Doğulu ‘ masumiyetini kaybetti’ iddiaları akıllara ihaneti getirdi.

Beren Saat’in bu davranışı akıllara boşanma iddialarını getirdi. Saat’e boşanma iddiları sorulduğunda bu durumu düşündüğünü ve kendisine zaman verilmesini istediğini ifade etti. Ünlü çift yaz boyunca ayrı ayrı tatile çıktı ve Beren Saat evleri ayırarak Bebek’de tuttuğu eve taşındı.

Kenan Doğulu’nun hiçbir konserine gitmeyen Beren Saat’in Fransız DJ Maga ile yakınlaştığı iddiaları ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun dostu Belçim Bilgin’in ortak arkadaş olduğu DJ Maga ile tanıştığı ve bu tanışmanın ardından yakınlaştıkları iddiaları 1 ay önce ortaya çıkmıştı. Fransız DJ Maga ile samimi görüntüleri ortaya çıkan Beren Saat ünlü DJ’in performanslarını kaçırmadan izlediği iddia edildi. Beren Saat, DJ Maga’nın İstanbul ve Çeşme konserlerini en önde izlediği görüntülendi. Sosyal medya da DJ Maga ve Beren Saat’e ait olduğu düşünülen bir fotoğraf yayılmaya başladı.

Nişantaşı’nda bir mekanda görüntülenen Beren Saat’e fotoğrafın ona ait olup olmadığı soruldu. Beren Saat soruları yanıtsız bırakmadı. Fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu belirten Beren Saat, DJ Maga ile olan yakınlığını doğruladı.

Eşi Kenan Doğulu için masumiyetini kaybettiğini ve kendisi için de yol arkadaşını kaybettiğini söylediğini hatırlatan muhabirlere ise sadece gülümseyerek yanıt verip aracına bindi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu