Ayrıldığını açıkladığı sevgilisiyle evlendi!

Söylemezsem Olmaz isimli programda yorumlarıyla dikkat çeken Bircan Bali ayrıldığı sevgilisiyle evlilik kararı aldı.

Ayrıldığını açıkladığı sevgilisiyle evlendi!

Şenol İpek ile olan evliliğinin ardından tanınmaya başlanan ve ardından bir televizyon kanalında yer alan magazin programında yorumcu oalrak çalışan Bircan Bali yaptığı yorumları ile büyük ses getirmişti. Zaman zaman magazin basının gündemine gelen Bircan Bali Şenol İpek'ten ayrıldıktan sonra başka bir kişi ile görüntülenmiş ve hatta dudak dudağa pozları magazin basınında geniş yer edinmişti. 

Ayrılık açıklamasından sonra evlendi

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada da çok takipçisi olan avukat Ömer Gezen ile birlikte olduklarını açıklamışlardı. İkilinin paylaştığı fotoğraflar aşkın belgesi olarak kabul edildi. Hatta geçtiğimiz aylarda avukat sevgilisinden bir evlilik teklifi almıştı. Teklifi sosyal medya hesabından paylaştıktan hemen sonra tüm fotoğrafları kaldırmış ve ikili ayrıldıklarını duyurmuştu. Evlilik teklifinden hemen sonra gelen bu ayrılık kararı sosyal medyada takipçileri tarafından da büyük merak uyandırmıştı. 

Özel hayatında bir süredir açıklamalar yapmaktan kaçınan Bircan Bali bugün yaptığı paylaşımlarla büyük şaşkınlığa neden oldu. Evlendiğini duyurarak nikah görüntülerini de paylaştı. Ayrılık açıklaması yaptığı sevgilisi Ömer Gezen ile evlenen Bircan Bali çok mutlu olduğunu açıkladı. Ece Erken ise birlikte program sunduğu ve yakın arkadaş olduğu Bircan Bali'ye sosyal medya üzerinden tebriklerini iletti. Beyaz Tv binasından davul ve zurna ile çıkan Bircan Bali sade bir nikah töreni ile evlenmeyi tercih etti.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu