Ünlü DJ hayranlarının gözü önünde sahnede ilişkiye girdi!

Burning Man festivalinde DJ olarak görev yapan Flume hayranlarının gözü önünde sahneye çıkan birisiyle cinsel ilişkiye girdi.

Ünlü DJ hayranlarının gözü önünde sahnede ilişkiye girdi!

Nevada'nın kuzeybatısında bulunan vlack Rock Çölü'nde düzenlenen bir festival pek çok kişinin büyük şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Her yıl düzenlenen ve yaşanan olaylarla herkesi hayrete düşüren Burning Man Festivalinde DJ Flume hayranlarından biriyle cinsel ilişkiye girdi. Bir hayranının sahneye çıkmasının ardından ikili arasında yaşananlar binlerce kişi tarafından izlendi. 

O görüntüleri sosyal medyada yayınladı

Burning Man Festivalinde geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü DJ Flume sahneye çıktı. Pek çok hayranının bulunduğu festivalde performansı büyük bir ilgiyle izlendi. O sırada kadın hayranlarından birisi sahneye çıkmak istedi. Ünlü DJ ise bu fırsatı kaçırmadı. Sahneye çıkardığı hayranı ile binlerce kişinin gözler önünde cinsel ilişkiye girdi. Bu görüntüler sadece birkaç saniye sürdü. 

O sırada konseri izleyen binlerce kişi telefonlarına sarıldı. Bu görüntüleri çekmeye başladılar. Çekilen görüntüler ise sosyal medya hesabından hızla paylaşılmaya başlandı. Ünlü DJ'de bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Bunun üzerine olayla ilgili tepkilerde gündeme gelmeye başladı. Henüz konu hakkında bir açıklama yapılmadı. Festival organizatörlerinin ise DJ hakkında bundan sonra herhangi bir yaptırıp yapıp yapmayacakları merak konusu haline geldi. Oyuncu Paige Elkington ile bir ilişkisi olan ünlü DJ'nin ilişkisinin akıbetinin bundan sonraki dönemde ne olacağı da merak konusu oldu. Henüz bu konuda ünlü DJ'de bir açıklamada bulunmadı. 

Yorumlar (0)
açık