03.08.2020, 14:58

Haftalık burç yorumları

İşte  Bahar Bozeli'nin kaleminden haftalık burç yorumları:

Koç burç yorumları: Bu hafta hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz olaylar gelişebilir. Sosyalleşmenin artacağı bir dönem. Aşk hayatıyla ve maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Kişisel anlamda köklü değişimler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Seçimleriniz fazlasıyla önem kazanıyor.

Boğa burç yorumları: Hayatınızda radikal bazı değişimler gerçekleşebilir. Bu değişimler siz hayata nasıl bakarsanız o şekilde önünüze gelecektir. Kariyer konusunda önünüz açık. İş hayatınızda bir süredir beklediğiniz konular gündeme gelebilir. Kariyer, iş, toplumsal statünüz, çalışma hayatı, eş ve anne/baba olma ile ilgili unvanlarınız gibi konular gündeminizde olacak.

İkizler burç yorumları: Dostlarınızdan gelecek maddi manevi şanslar ve ayrıca birlikte hareket ettiğiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz iş ve özel hayatınızda. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabiliriz.

Yengeç burç yorumları: Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çevremizdeki herkes tarafından şefkatli, sevgi dolu, merhametli tavrımız ile takdir edilebileceğimiz bir dönemdeyiz. Aşk hayatın her zamankinden daha romantik bir boyut kazanabilir. Ancak bu keyifli süreçte yemene içmene dikkat etmeli, kilo almaktan kaçınmaya çalışmalısın.

Aslan burç yorumları: İlişkiler, evlilik ve iş ortaklıkları veya çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları, beden, spor, diyet ve sağlıkla ilgili konular ön planda olacak. Eğitim hayatın yurt dışıyla ilgili konularda, uzun yolculuklarla ilgili sıkıntılar ya da büyük sürprizler söz konusu olabilir. Bu hafta kendinize olan güveniniz artacak, fikirlerinizi ve görüşlerinizi daha büyük bir özgüvenle dile getirebileceksiniz.

Başak burç yorumları: Aşk, değer alışverişi, hobileriniz, yaratıcılığınızı ortaya koyma ve çocuklar veya çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları, beden, spor, diyet ve sağlıkla ilgili konular gündeminizde olacak. Ayrıca devlet, miras gibi konular da gündeminize gelebilir. Anlık kararlar büyük pişmanlık ya da mutluluk getirecek deneyimler söz konusu olabilir.

Terazi burç yorumları: Bu hafta Terazi burçları ev, aile, güvende olma hissi, yaşadığınız yer/şehir/ülke ile ilgili konularla meşgul olacak. Aşk ve sevgiden yana şansınız açık olacak ancak evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir veyahut tam tersi, sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir. Parasal anlamda da zorlukları geride bırakıp toparlanmalar dönemine giriyorsunuz.Gönül işlerinde maceraya atılmayın.

Akrep burç yorumları: Aileniz, anne veya babanızın sizin gelişiminizdeki sorgulamaları içinde olabilirsiniz. Onların sorumlulukları veya isteklerine karşı duruyor olmanız gibi konular gündeminizde olabilir.Ayrıca bu dönemde kronik hastalıklar, günlük yaşamınızda sorunlar ve ev kazaları yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve iş hayatınızda yönetimi başkalarının eline bırakmamalısınız.

Yay burç yorumları: Ortak kaynaklar ve maddi konularda fazla risk almak istemediğimiz ve alışılageldik yatırımları tercih edeceğimiz bir dönemdeyiz. Güvendiğimiz insanlarla birlikte iş yapmaya karar verebiliriz. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız sorunlar kolayca çözülebilir. Başarınızın temellerini bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle atmaya başlayabilirsiniz.

Oğlak burç yorumları: Eşinizle ortak çalışmalar yapmak ve yeni bir alan oluşturmak için uygun bir dönem.Bu hafta finansal konular da ön plana çıkıyor. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda cesur ve girişken hareket ettiğimiz bir dönemdeyiz. Ekonomik anlamda bazı durumları toparlamak isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Yaşamınızı kısıtlayacak şekilde maddesel koşullar peşinde olmamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Kova burç yorumları: Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle hayatınızda bazı radikal değişimlere doğru gidiyorsunuz. Yeni bir şeyler başlatacaksınız. Özgürleşeceksiniz ve değişim sizleri heyecanlandıracak. Bu belki yeni bir iş, yeni bir ülke, belki de yeni bir aşk olabilir. Hayatınızda ani bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. İlişkiler ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Risk alma konusunda hevesli olabilirsiniz ancak öfkenize yenik düşmemek için çok dikkatli olmalısınız.

Balık burç yorumları: Bu hafta hayatınızın içinde dengesizlik olarak gördüğünüz şeylerden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Belki hayatınızda neden bazı şeylerin sizi bulduğunu düşünerek yeni şeylere başlayabilirsiniz. 3 Ağustos’taki Dolunay’ın etkisiyle hayatınızdaki büyük bir sorunu sona erdirebilirsiniz. Gizli kalmış konular aydınlanabilir. Yakın çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 

Yorumlar (0)
15°
açık
banner202