14.07.2020, 10:07

HAFTALIK BURÇ ANALİZLERİ !

Koç BURÇLARI: Sevgili Koçlar, Bu hafta Ay tutulmasının etkisiyle Kariyer yolunu değiştirmeye karar verebilir, yeni bir işe geçebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde pozisyonunuz değişebilir. Özellikle iş hayatınızda önemsediğiniz konularda, projelerde değişiklikler gündeme gelebilir. Bu dönem enerjinizi ve öfkenizi kontrol altında tutmakta zorlanabilir İlişki ailevi konularda sabırsız ve gergin olunabilir, dikkat etmenizde sağduyulu olmakta fayda var.

Boğa BURÇLARI: Sevgili Boğalar, Bu hafta hukuki süreç ve yüksek öğrenim konularının gündeminizi meşkul etmesi söz konusu olabilir. Hukuksal, eğitim, iletişim, akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma, bitiş yaşayabilirsiniz. Kararlar almadan sözler vermeden önce daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. İç dünyanıza yönelip kendinizle yüzleşme süreciniz uzun sürmemeli aksi taktirde içinden çıkılamaz bir hal alabilir.

İkizler BURÇLARI: Sevgili İkizler, Bu hafta İkizler burçları ortak kaynaklar, eşinin ya da partnerinin parası, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda sıkıntı yaşayabilir.Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bu dönem eskiyi sorgulamayı bırakmalı aileniz ve çevrenizle birlikte anın tadını çıkarmalısınız. Ani gelişebilecek haberler yolculuklar bu haftanın sizlere süprizi olabilir.Bu süreçte Gayrimenkul alım satımları yaşayabilirsiniz. Kısa tatiller size iyi gelecek.

Yengeç BURÇLARI: Sevgili Yengeçler, Güneş’in sizin burcunuzdaki seyahati ile yaşam enerjiniz ve hayattan aldığınız keyif artıyor. 15 Temmuz’a kadar Merkür retro hareketine devam ettiği için bu zaman diliminde dikkatli olmanız gerekiyor.Sarf ettiğiniz sözlere itici hareketlere düşüncesiz davranışlara karşı önleminizi alın.Bu süreçte İlişkileriniz ve ortaklıklarınızda ani sonlanışlar söz konusu olabilir.

Aslan BURÇLARI: Sevgili Aslanlar, Bazı Aslan burçları şehir ülke yada Hane değiştirmek için harekete geçebilir. Yeni hayat düzeninin koşullarını hayata geçirmek için 2021 Ocak’a kadar iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da çaba sarf etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz. Sağlık sorunları için gereken önemi vermeli beklemekte olduğunuz gelişmeler için biraz daha sabretmelisiniz.

Başak BURÇLARI: Sevgili Başaklar, 15 Temmuz’a kadar Merkür retro devam ettiği için bazı dostlarınızla aranız açılabilir. Kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. Yıl sonuna kadar ödemelerinizi veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Birinden maddi destek alma konusunda da önünüz açık olabilir. Aynı şekilde İlişki ve sosyalleşme ile  ilgili konularda da daha girişken olmamız mümkün. Tatil planları yapabilir yeni kararlar eşiğinde olabilirsiniz.

Terazi BURÇLARI: Sevgili Teraziler, Sizler için Ev, yuva, aile, yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir. Bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Aile içinde olası bir konu artık çözüme kavuşabilir. Evlilik yada Ayrılık kararı alabilir Nihayetinde söz hakkını kendinizde bulabilir kibirli ve bencil insanlardan uzaklaşmayı isteyebilirsiniz.Beklemekte olduğunuz maddi konular yüzünüzü güldürebilir. Yeni kararlar aşamasında olabilirsiniz.

Akrep BURÇLARI: Sevgili Akrepler, Bu süreçte Merkür retro geri hareketi devam ettiği için kafa karışıklığı ve konsantrasyon kaybı yaşamanız sizi epey bir yordu. Önemli iş anlaşmaları, sözleşmeleri imzalamak için sizlere güzel bir hafta şansınız yüksek kararlarınız net.İş hayatınızda Fikirlerin ile takdir edilebilir, önemli kişilerin dikkatini çekebilirsin. Yatırımlarınızın geri dönüşleri güzel olacak ve şansınız açılacak olabilir.

Yay BURÇLARI: Sevgili Yaylar, Sizlerin Bütün sene boyunca Oğlak burcunda yani para evinde kalacak olan Jüpiter, siz gergin yaylara temkinli olmakla beraber sabırlı olmanızı çok da endişelenmemeniz gerektiği vurguluyor. Yapmış olduğunuz yatırım iş ve ilişkilerden zaman zaman pişman olsanızda yine doğruyu kendiniz görüyor ve gezegeninizin enerjisiyle tekrar ayağa kalkmayı başarabiliyorsunuz.

Oğlak BURÇLARI: Sevgili Oğlaklar, Satürn’ün sizin burcunuza geçişiyle birlikte artık hayatınızda tamamlanmamış, yarım kalmış konuları tamamlayabilirsiniz. Geçmişte bırakmak istediğiniz yükleri de artık birer birer sırtınızdan atabilirsiniz.İyileşmeler konularda netlikler yolculuklar hesap kitaplar bu hafta gündeminizde ve beklediğiniz her neyse sürprizlerle yüzünüzü güldürmeyi başarabilir.

Kova BURÇLARI: Sevgili Kovalar, Bilinç altı, kontrol dışı gelişebilecek bazı koşullar gündeminizde olabilir. Her yere yetişmek zorunda kalırken kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Negatif düşünceleri kendinizden uzaklaştırmalı sağlığınıza önem vermelisiniz. Yıl sonuna kadar bir iş değişikliği ani bir ilişki ve evlilik söz konusu olabilir. Ayağa kalkmalı ve güçlenmelisiniz. Bu süreçte aileniz dışında kimseye inanıp güvenmeyin.

Balık BURÇLARI: Sevgili Balıklar, Sizler hafta geneli Aileniz ve Çocuğunuz varsa, onunla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, tamam mı devam mı kararını bu dönemde alabilirsiniz. Yıl sonuna kadar maddi konularla ilgili mücadele vermek zorunda kalacağımız bir süreçten geçebiliriz. Ancak sizler çaba harcadıkça, emek verdikçe karşılığını alacaksınız. Emekleriniz ve Yatırımlarınız yüzünüzü güldürüyor olabilir.

Yorumlar (3)
Burcu Çaylayık 7 ay önce
Koç burcum beni anlatmış çok doğru
Yasemin Şentürk 7 ay önce
Yorumlarınız nokta atışı olmuş gerçekten bu aralar beni anlatmışsınız Bahar hanım
Sevinç Sayılgan 7 ay önce
İkizler burcu olarak çok başarılı buldum
hafif kar yağışlı
banner202