Karısına kızıp çocuklarını katletti!

ABD'de gerçekleşen korkunç olayda karısının kendisini aldattığını öğrenen bir baba çocuklarını korkunç şekilde katletti.

Karısına kızıp çocuklarını katletti!

ABD'de yaşanan vahşet herkesi şaşırttı. Timothy Jones isimli bir adam karısının 19 yaşındaki bir gençle ilişkisi olduğunu ve kendisini aldattığını öğrendi. Bunun üzerine karısından intikam almak için plan yapmaya başladı. Bu korkunç intikam planında ise 5 çocuğunu kullandı. 

Çocuklarını vahşice öldürdü

Karısının bir süredir gerçekleşen değişiminden şüphelenen adam karısını takip etmeye başladı. Bunun üzerine karısının 19 yaşındaki komşuları ile bir ilişkisi olduğunu öğrendi. Yazılım mühendisi olan adam karısından intikam almak için akla gelmeyecek korkunç bir plan yaptı. Karısından intikam alabilmek için 5 küçük çocuğunu da bu kanlı intikam planı içerisine dahil etti. Yaşları 1 ile 8 arasında değişen 5 küçük çocuğu önce canice dövdü. Karısının evde olduğu sırada yapmış olduğu bu hareket büyük şaşkınlığa neden oldu. Ardından çocuklarını tek tek boğarak korkunç şekilde öldürdü. 

Çocuklarını öldürmeden önce bu cinayetleri planladığı ortaya çıktı. Ardından kamp alanına gitmeden önce çocuklarını nasıl öldüreceğini ve sonrasında ne yapacağını planlayarak not almış. Nota göre çocuklarını parçalara ayırıp eritmek ya da yakmak arasında planlar kurduğu öğrenildi. Çocuklarını çöp poşetine koyarak bölgede bulunan bir yamaca götürdü. Yaptığı tüm intikam planını karısının kendisini aldattıktan sonra yapması ise dikkat çekti. 

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu