Bahar Candan bu sefer göğsü açık fotoğraf paylaştı!

Skandallarıyla gündemde sık sık yer bulan Bahar Candan bu sefer sosyal medyada göğsünün göründüğü fotoğrafı paylaşarak tepki topladı.

Bahar Candan bu sefer göğsü açık fotoğraf paylaştı!

Daha önce katılmış olduğu moda programları ile dikkat çeken Bahar Candan sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ve videolarla olay olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kürklü fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Hayvan hakları savunucuları tarafından çok eleştirilen Bahar Candan tüm bu eleştirilere kulak tıkamış ve hayvan severleri kızdıracak paylaşımlarına hız kesmeden devam etmişti. 

Takipçilerinden tepkiler yağdı

Yıllar önce ablası Nihal Candan ile bir moda programına katılan ve ardından şarkıcılığa soyunan Bahar Candan sosyal medya paylaşımlar ile farklı ve lüks hayatını gözler önüne seriyor. Gece kulübünde eğlenmeye giden genç kız pembe bir kıyafet ile çektirdiği pozlar sayesinde bir gecede olay oldu. Giymiş olduğu elbisesinden verdiği frikik ile dikkat çeken Bahar Candan'ın göğsünün göründüğü apaçık ortadaydı. 

Fotoğrafı sosyal medya hesabına yüklemesinin ardından binlerce yorum arka arkaya gelmeye başladı. Fotoğrafın ardından tepkiler çığ gibi büyürken bu hareketinin onaylanmadığı apaçık ortadaydı. Eleştirilere ve hakaretlere sessiz kalan Bahar Candan ise aldırmadan sosyal medya paylaşımlarına devam etti. 

Geçtiğimiz günlerde de bir kız arkadaşını tekme tokat dövdüğü görüntülerin ortaya çıkmasının ardından gündem olmuş ve görüntülerin eski olduğuna dair bir açıklama yapmıştı. Ancak yapılan araştırmalar sonrasında görüntülerin gerçek olduğu ortaya çıktı. 

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu