ENGELLİLER İÇİN EL ELE VERİLDİ

Dernekler Birliği Platformu hayırsever vatandaşların da katkılarıyla temin ettiği 9 adet tekerlekli sandalyeyi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim etti.

BELEDİYE 21.07.2020, 14:13 Ecem Atabay
ENGELLİLER İÇİN EL ELE VERİLDİ

Şehit Mustafa Yavuz Polis Merkezi’nde düzenlenen törene İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan, Dernekler Birliği Platformu Dönem Başkanı İlker Yıldız, Yönetim kurulu üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri ve basın mensupları katıldı. Platformun Dönem Başkanı Yıldız törende yaptığı konuşmada, ‘Bizler Dernekler Birliğini, İlçemizde yaşayan vatandaşlarımız ve kurumlarımız ile istişarede bulunarak, ihtiyaçları tespit edip, kurumlara iletmek amacıyla kurduk.” dedi. 

Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan yaptığı konuşmada, ‘Kemalpaşa’da böyle bir birliktelik oluşturduğunuz için sizleri tebrik ederim. Önümüzdeki dönemde bunun gibi toplum yararına olan projelere birlikte imza atalım. Engelli vatandaşlarımız için temin edilen bu tekerlekli sandalyeler, ihtiyaç sahiplerine dernekler birliği yönetim kurulu üyeleri ve emniyet mensupları tarafından iletilecektir.’ İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
32°
açık
banner202