Başkan Karakayalı’dan çocuklara büyük sürpriz

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı çocuklara kar sürprizi yaparak çocukları sevindirdi. Ovacık Mahallesi’nden getirilen üç kamyon kar, Bağyurdu Mahallesinde bulunan Kazım Diril İlkokulu ile ilçe merkezindeki alana döküldü.

BELEDİYE 10.01.2020, 10:17
Başkan Karakayalı’dan çocuklara büyük sürpriz

Kemalpaşalı çocuklar, Kemalpaşa Belediyesi’nin kar sürpriziyle eğlenceye doydu. Kemalpaşa’nın yüksek kesimlerine yağan kar, merkeze yağmayınca Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı çocuklar için eğlenceli bir sürpriz hazırlattı. Başkan Karakayalı’nın talimatıyla Ovacık Mahallesi’nden getirilen 3 kamyon kar, Bağyurdu Kazım Dirik İlkokulu bahçesine, ilçe merkezinde ise rekreasyon alanına döküldü. Gönüllerince eğlenen çocuklara aileleri de eşlik etti.

“Elimden gelenin fazlasını yapacağım”

Başkan Karakayalı, “Geleceğimiz olan çocuklar, bizim için çok değerli. Onlar için ne yapsak azdır. İklim koşullarından dolayı, ilçemizin merkezine kar yağmıyor. Biz de çocuklarımızın bu eğlenceden mahrum kalmasını istemedik. Yüksek kesimlerinden getirdiğimiz kar ile çocuklarımızı bir nebze de olsa mutlu etmek istedik” diyerek çocukların mutluluğu için elinden gelenin fazlasını yapacağının altını çizdi.

Yorumlar (0)
22°
açık