Ünlü çiftin ayrılığının arkasından bebek çıktı

Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan'ın boşanmasının ardından bebek krizinin olduğu iddiaları ortaya atıldı.

MAGAZİN 11.08.2019, 10:03
Ünlü çiftin ayrılığının arkasından bebek çıktı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 5 yıl önce kendisinden yaşça küçük sevgilisi Chloe Loughnan ile evlenmişti. Evliliğin ardından büyük tartışmalar gündeme gelmiş ve ikilinin evliliğinin sık sık çatırdadığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Bunun ardından ikili her seferinde boşanmanın söz konusu olmadığını ve evliliklerinde son derece mutlu olduklarını dile getirmişti.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç her seferinde baba olmanın en büyük arzusu olduğunu dile getirmişti. Ancak genç eşi bebek için erken olduğunu vurgulayarak aralarındaki anlaşmazlığı her seferinde gözler önüne sermişti. İkili geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak başvurdukları mahkemede 5 dakika içerisinde 5 yıllık evliliklerini sonlandırdılar. Çıkışta üzgün olduklarını ve birbirlerini hala sevdiklerini ancak bir türlü evliliği yürütemediklerini açıklamışlardı. 

Aralarında bebek krizi çıkmış

İddialara göre hamile olduğunu öğrenen Chloe Loughnan Serdar Ortaç'ın bebeği çok istemesine rağmen henüz hazır olmadığı gerekçesi ile hamileliğini sonlandırmış. Bu durum ikili arasında aşılamaz bir sorun haline gelmiş. Ardından evliliklerini sonlandırma kararı almışlar. Bunun üzerine olayın kamuoyuna yansımaması için ortak bir kararla boşanma protokolü için avukatları aracılığı ile gizlilik kararı aldırmışlar. İkilinin önümüzdeki günlerde nasıl bir yol izleyecekleri ise merak konusu haline geldi. 

Yorumlar (0)
35°
açık