Selda Bağcan'ın Metro Fotoğrafı Olay Yarattı

Selda Bağcan'ın İstanbul metrosunda çekilen fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.

Selda Bağcan'ın Metro Fotoğrafı Olay Yarattı

Dünyaca ünlü sanatçı Selda Bağcan'ın metroda çekilen fotoğrafı sosyal medyada büyük beğeni aldı. Sosyal medyada herkes Bağcan’ın mütevaziliğini överken şarkıcı Ebru Polat’tan ise beklenmeyen bir yorum geldi.

Ebru Polat'ın, Selda Bağcan'ın fotoğrafına "Ne olacak ki Ben dün New York'ta hep metroyla gezdim." şeklinde yorum yapması ise alay konusu oldu.

Selda Bağcan'ın İstanbul metrosunda çekilen fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu. 2.sayfa'nın Instagram hesabından "Metroda bir star; Selda Bağcan" notu ile paylaştığı fotoğrafa yüzlerce yorum ve beğeni aldı. Selda Bağcan'ın mütevazı ve halktan kopuk olmayan bir sanatçı olduğuna değinen yorumların arasında ilginç bir mesaj da vardı.

Şarkıcı Ebru Polat, paylaşılan fotoğrafın ardından New York'a gittiğini belirterek, "Ne olacak ki… Ben dün New York'ta hep metroyla gezdim. Hepimiz biniyoruz" yazması herkesi güldürdü. Ebru Polat’a gelen "Kendini Selda Bağca ile bir mi tutuyorsun" eleştirilerine ise şarkıcı sosyal medyada paylaştığı bir mesajla yanıt verdi. Selda Bağcan ile kendisini kıyaslamadığını ifade eden Polat "Başınıza ne geliyorsa hep bu kendinizi be başkalarını küçük görmekten geliyor. Bana vermenize gerek yok, en azından kendinize değer verin" diye yazdı.

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu