Damat adayı video çekip intihar etti!

Evlilik programı ile adını duyuran Uğur Doğan sosyal medyada çektiği bir videonun ardından intihar etti.

MAGAZİN 14.08.2019, 11:08 14.08.2019, 20:34
Damat adayı video çekip intihar etti!

Zuhal Topal tarafından bir dönem sunulan evlilik programına katılan ve adından söz ettiren Uğur Doğan isimli damat adayı sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyordu. İddialara göre son çekmiş olduğu videonun ardından intihar ettiği ve hayatını kaybettiği öğrenildi. 

Sevenlerine videoyla video etti

Zuhal Topal tarafından bir dönem sunulan evlilik programına karılan Uğur Doğan ekranlarda en çok izlenen damatlardan birisiydi. Programın bitmesinin ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Uğur Doğan dün öğlen saatlerinde şaşırtıcı bir paylaşımda bulundu. 

Instagram hesabında çektiği video sonrasında 'akıl sağlığım ve bilincim yerinde. Ama bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Her şeyi kendi hür irademle yapıyorum. Birbirinizi çok sevin ve beni asla unutmayın' diyerek veda etti. Henüz 25 yaşında olan Uğur Doğan'ın bu süreç içerisinde siyanür içtiği ve yaşamına son verdiği öğrenildi. 

Bölge hastanesine kaldırılan ve bilinci yerinde olmayan genç damat adayının duran kalbi doktorların yapmış olduğu tüm müdahalelere rağmen tekrar çalıştırılamadı. Son yapmış olduğu paylaşımın altına sevenleri ve takipçileri tarafından binlerce yorum yapıldı. Neden intihar ettiği bilinmezken bir aşk meselesi olduğu yönünde tahminler yürütüldü. 

Yorumlar (0)
30°
açık