Yok böyle vicdansızlık! 75 yaşındaki kadını sokağa terk ettiler!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan 3 günlük sokağa çıkma yasağında denetimlerde yakalanan 75 yaşındaki kadının polis memurlarına söylediği sözler vicdansızlığı gözler önüne serdi.

GÜNDEM 03.05.2020, 15:51 03.05.2020, 19:10
Yok böyle vicdansızlık! 75 yaşındaki kadını sokağa terk ettiler!

Olay, Kepez ilçesi Şehitler Parkı'nda meydana geldi. Parkta devriye gezen polis ekipleri, bastonu yardımıyla yürüyen Fatma B.'nin yanına giderek sokağa çıkma kısıtlaması bulunduğunu hatırlattı. Bu sırada ağladığı gözlenen Fatma B., kendisine ait evden, birlikte yaşadığı yakınları tarafından kovulduğunu belirterek, polis ekiplerinden yardım istedi. Fatma B., polis ekiplerine "Beni valiliğe götürün yavrum. Bana sahip çıkarlar" dedi.

Gazetecilere konuşan Fatma B. evinden zorla çıkartıldığını ve çok üzgün olduğunu söyledi. Kalacak bir yeri olmadığını anlatan Fatma B., "Eşim, annem, babam ve kardeşlerim öldü. Son çare, Akseki'deki köyümde evim var. Orada kalırım" dedi.

 
Fatma B., işlemleri yapılmak üzere polis merkezine götürüldü.

Yorumlar (1)
ahmet kaya 6 ay önce
borçlu toplum,tepki veremez,haysiyetsizleşir gizlice,borçlu oldugu bilinmesin diye itiraz edemez,pasiflik onu günü geçirmeye iter.geçen günler onu karaktersizlige iter.zaten borç parayıda sana düşman ülkelerin bankaları verir.hani DIŞ BORÇ deniliyor ya işte o..ilk önce bizim seçtigimiz siyasetçiyi satın almışlar,karaktersiz,liştirip ülkenin namusu olan FABRİKA,ları satıp üstünede zarar ediyor diye sattık diye kahpeligin nirvanasını yaşamak ve yaşatmak..her yalan artık onlar için kurtuluş karakter ve haysiyetin iflasını ilan ediyorlar.
16°
az bulutlu
banner202