CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş’tan Tepki: Yüreklere Dokunmamızdan Korktular

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Avukat Pınar Susmuş, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal'ın Muhtarlar gününde halay çekmesine tepki gösterenler hakkında açıklamada bulundu.

GÜNDEM 23.10.2020, 15:26 Ecem Atabay
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş’tan Tepki: Yüreklere Dokunmamızdan Korktular

İşte o açıklama;

İnsan odaklı siyaset anlayışımızın bir gereği olarak pandemi koşullarında halkımızın derdine derman olmaya, en zor koşullarda dahi yerel demokrasinin özü muhtarlarımızla bir arada olmaya, Bayraklı'ya dair ortak aklı üretmeye devam ettik.

Yereldeki iktidarımızı geneldeki iktidarımızla taçlandırma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizi bilenler biliyoruz ki hakla bütünleşmemizden, yüreklere dokunmamızdan korktular, korkacaklar, korksunlar...

Muhtarlar günü gibi çok özel bir günde Bayraklı'nın aile meclisi sayılacak bir topluluk içinde muhtarların ricasını kırmayarak iki dakika süren halaya eşlik eden Belediye Başkanımızı eleştirmek bu korku ve endişenin tezahüründen başka bir şey değildir. Üstelik bunun hiç bir haber değeri ve önemi de yoktur. Bunu haberleştirmek basına medyaya taşımak, içinde binbir rengi ve kültürü barındıran Bayraklımıza olan sevdamızın gönülden gönüle uzanıp gitgide büyüdüğünü tüm Ülkeye tanımaktan başka bir şey değildir.

CHP BAYRAKLI İLÇE BAŞKANI

AV. PINAR SUSMUŞ

Yorumlar (0)
12°
açık
banner202