Mülkiye İzmir Yeni Yönetim Tanışma Kokteyli Düzenledi!

Mülkiyeliler Birliği Olağan Genel Kurulunda Şube yönetimine seçilen Nazlı Kayı Başkanlığındaki Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi’nin Yeni Yönetim Kurulu, Şube üyeleri ile tanışmak, birlik beraberliği ve dayanışmayı artırmak amacıyla Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde Kültür Bakanlığı Sanatçıları eşliğinde tanışma kokteyli gerçekleştirdi.

GÜNDEM 11.02.2020, 09:47 11.02.2020, 22:11
Mülkiye İzmir Yeni Yönetim Tanışma Kokteyli Düzenledi!

Samimi bir ortamda geçekleşen kokteylde İzmir Şube Başkanı Nazlı Kayı yaptığı konuşmada; tüm Mülkiyelilere ve Mülkiye dostlarına hava muhalefetine rağmen bu kadar yüksek bir katılım sağladıkları için teşekkür etti ve Van’da meydana gelen elim çığ felaketi ve İstanbul’da meydana gelen kaza sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımız ile ilgili olarak üzüntülerini bildirdi.

            Başkan Kayı "Mülkiye dayanışmasını güçlendirmek için birlik ve beraberliğimizi sağlayacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızda birbirimizin fikir ve dünya görüşüne saygılı olmak, katılımcılık esasıyla Mülkiye’ye yakışır projeler hayata geçirmek temel hedefimiz olacak. Birliğimizi, dayanışmamızı daha da ileriye götürmek için, geleneğimizde vücut bulmuş kamu yararı yaklaşımımızla çalışmak istiyoruz.

Birbirimizi kucaklayan, farklılıklarımızı zenginliğe dönüştüren, dayanışmacı, üretken yapımızı ve toplumsal duyarlılıklarımızı ön planda tutan güzel bir dönem için çalışacağız. Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesinin Cumbalı Evini evimize dönüştürüp kapıyı her çalanı  ekipten birinin sıcak gülümsemesiyle karşılayacağız. Ben değil biz dediğimiz bir  ekip çalışması dönemi geçireceğiz. Demokrat değerlerimizi İzmir’in demokrat değerleriyle daha çok buluşturacağız. Ülke ve kent yaşamı, kent sorunlarından da uzak durmayacak, birikimlerimizle katkı sunarak, duyarlı yapılarla işbirliği içinde olacağız" dedi.

 

            Bir önceki dönem başkanı Dr. Ayhan Bülent Toptaş’a çalışmaları için teşekkür ederek yönetim kurulu adına plaket sundu. Toplantıya katılan tüm Mülkiyelileri ve misafirleri önümüzdeki dönemde daha sık, çeşitli ve etkin bir şekilde gerçekleştirecekleri faaliyetlere katılmaya davet etti.

Yorumlar (0)
açık
banner202