TEKDER Yardımlara Devam Ediyor

İzmir’de meydana gelen depremin ardından yardımlar devam ediyor. İlk günden itibaren deprem bölgesinde çorba ve yemek dağıtan TEKDER- Ticaret ve Ekonomi Kulübü İzmir İl Başkanlığı bu kez çamaşır ve çorap yardımı yaptı.

YAŞAM 18.11.2020, 13:38 ecem ata
TEKDER Yardımlara Devam Ediyor

Depremin derinden etkilediği İzmir’de dağıtımlarını ilk haftalarda kendi yapan TEKDER İzmir yönetimi son olarak Kızılay’a çamaşır ve çorap bağışı yaptı. Paketler depremzedelere dağıtılmak üzere Fuar İzmir’de bulunan Kızılay depolarına teslim edildi.

TEKDER İzmir İl Başkanı Bayram Tüm, “Deprem olduğu andan itibaren anında deprem bölgesine yetiştik. Sıcak çorba, ekmek ve su dağıttık. Diğer günlerde de yemek dağıtımlarımız devam etti. Son olarak da bize gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç olarak belirlenen çamaşır ve çorap temin ettik. Paketlenmiş çamaşır ve çorapların bir kısmını ilk günlerde kendimiz dağıttık. Bir kısmına da Kızılay’a bağışladık. Battaniye desteğimiz de devam edecek. İnşallah bu yaralar sarılır. Memleketimizde böyle afetleri bir daha yaşamayız. Herkese geçmiş olsun. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin” dedi.

Yorumlar (0)
banner202