Pınar’dan yine bir ilk: “Engelsiz İletişim Hattı”

Türkiye’de ilklerin öncüsü olan Pınar, hayata geçirdiği yeni uygulama ile kendi bünyesinde yer alan Pınar İletişim Merkezi üzerinden görme engelli bireylere özel “Engelsiz İletişim Hattı” hizmeti ile sektöründe bir ilke daha imza attı. Türkiye’deki 1 milyondan fazla görme engelli bireyin hayatını kolaylaştırma hedefiyle yola çıkılan uygulamada Pınar İletişim Merkezi üzerinden görme engelli bireylere haftanın 7 günü 07.00 - 23.00 saatleri arasında hizmet verilmeye başlandı.

YAŞAM 23.07.2020, 12:59 Ecem Atabay
Pınar’dan yine bir ilk: “Engelsiz İletişim Hattı”

1973 yılından bu yana Türkiye’de sağlıklı nesillerin yetişmesine öncülük eden Pınar, tüketici talep ve şikayetlerini dinlemek için kurduğu Pınar İletişim Merkezi’nde yeni bir dönem başlattı.

Geçtiğimiz yıl yüzde 89 oranında müşteri memnuniyetine ulaşan Pınar İletişim Merkezi, altyapısına yatırım yaparak Türkiye’de yaşayan 1 milyondan fazla görme engelli vatandaşa daha kapsamlı hizmet verebilmek için çalışmalarını tamamladı. Kendi bünyesinde bulunan iletişim merkezinde görme engelli bireylere yönelik çağrı hizmeti sunmaya başlayan Pınar; görme engellilerin satış ve sonrasında akıllarına takılan soruları sorabilecekleri, ürünler hakkında bilgi ve destek alabilecekleri çağrı hizmetini sunan Türkiye’nin ilk gıda markası oldu.

Yorumlar (0)
25°
açık
banner202