BKM imzalı Hayaller Ülkesi GAMONYA özel gösterimi ile İzmirlilerle buluşacak

Güldüy Güldüy Show çocuk oyuncularının rol aldığı, yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı “Hayaller Ülkesi GAMONYA” vizyona girmeden önce özel gösterimi ile İzmir Agora AVM’de sevenleriyle bir araya gelecek.

YAŞAM 03.01.2020, 15:36 03.01.2020, 16:05 Melis Tekin
BKM imzalı Hayaller Ülkesi GAMONYA özel gösterimi ile İzmirlilerle buluşacak

Güldüy Güldüy Show çocuk oyuncularının rol aldığı, yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı “Hayaller Ülkesi GAMONYA” vizyona girmeden önce özel gösterimi ile İzmir Agora AVM’de sevenleriyle bir araya gelecek.

KONUSU

Umut, dedesi Ahmet ile yaşayan, hayal kurmayı unutmuş bir çocuktur. Bir gün yaşadığı bir talihsizlik onu hiç bilmediği fantastik ve rengarenk bir dünyanın insanlarıyla tanıştırır. Bu sihirli dünyanın adı Gamonya’dır ve buranın insanları, dünyanın umutsuz çocuklarına hayal üretmektedir. Kötü Hortka’nın saldırısıyla yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Gamonya’nın bir umuda ihtiyacı vardır. Acaba Umut bu sihirli ve eğlenceli macerada Gamonyanlar birlikte yeniden hayal kurmayı öğrenip, gerçek bir Gamonyan olabilecek midir?

Film, özel olarak hazırlanmış dekoru ve kostümlerinin yanı sıra, heyecan verici hikayesi ile hem çocukları hem büyükleri sihirli bir dünyaya götürecek Fantastik macera türünedeki ‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’nde ‘Güldüy Güldüy Çocuk’ ekibinin birbirinden yenetekli oyuncuları rol alıyor. Daha önce ‘Bizim Köyün Şarkısı’ ve ‘Can Dostlar’ filmleriyle sinemada da iddialı olduğu kanıtlayan ‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibi, ‘Gamonya: Hayaller Ülkesi’ ile hayranlarını bu kez fantastik bir dünyaya davet ediyor.  Berat Efe Parlar ve Eda Döğer başta olmak üzere, tüm ekibin yaşadığı sihirli ülkeyi beyaz perdeye aktaran filmin yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop var. Filmin sürpriz başrol oyuncusu ise Ahmet Rıfat Şungar. Gamonya dünyasını en ince ayrıntısına kadar inşa eden BKM ekibi, rengarenk bir çocuk köyünü hayata geçirdi. ‘Gamonya’dan küçükler kadar yetişkinlerin de keyif almasını hedeflediklerini söyleyen projenin idari yapımcısı Cansu Akbel filmin 10 Ocak’tan itibaren yarı yıl tatilinde çocuklarla buluşacağını belirtti.Hayaller Ülkesi GAMONYA Özel gösterimi ile 5 Ocak’ta İzmir Agora AVM’de…

Merakla beklenen “Hayaller Ülkesi GAMONYA” filminin İzmir özel gösterimi BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile 5 Ocak’ta İzmir Agora AVM’de gerçekleşecek. BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey “tüm küçük dostlarımızı ve “Güldüy Güldüy Show” un hayranlarını İzmir’deki özel gösterimimize bekliyoruz” dedi.

GAMONYA: HAYALLER ÜLKESİ

Yapımcı: Necati Akpınar

Yönetmen: Tuğçe Soysop 

Senaryo: Murat Kepez, Uğur Güvercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan

Cemcir, Onur Ümit, Pelin Serin

İdari Yapımcı: Cansu Akbel

Uygulayıcı Yapımcı: Erkan Gültekin

Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar

Oyuncular: Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Alperen Esmer, Zeynep Ilgın Çelik, Dora

Dalgıç, Taha Sönmezışık, Arda Taşarcan, Duru Hoşver, Arda Şahin, Ceren Reis,

Defne Erşen, Berkecan Akkaya, Nehir Gökdemir, İkra Külahlıoğlu, İlknur

Külahoğlu, Ali Uyandıran, Burcu Altın ve Ahmet Rıfat Şungar

Vizyon tarihi: 10 Ocak 2019

Yorumlar (0)
28°
parçalı bulutlu
banner202