Ödemişspor bu sene şampiyonluk için oynayacak

Ödemiş’in milli mücadele döneminde düşman işgalinden kurtuluşunun 97'nci yıldönümü kutlamaları kapsamında bulunan Ödemişspor 2019-2020 yeni sezon açılışı töreninde renkli görüntüler yaşandı

Ödemişspor bu sene şampiyonluk için oynayacak

Bu sene İzmir Süper Amatör Lig’de şampiyonluğu amaçlayan Kırmızı-Lacivertli ekibin sahaya çıktığı yeni sezon kutlaması için düzenlenen protokol müsabakasında Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Ödemiş Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Mehmet Eriş ile Ödemişspor’un ulusal hentbolcu yönetim kurulu üyesi Ceren Uyguner Kırmızı-Lacivertli ekibin formalarını giydi.

Saraçoğlu Stadı'nda organize edilen yeni sezon açılışı merasimi saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ödemiş Kaymakamı Dayıoğlu gerçekleştirdiği konuşmasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün  "Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim" ifadelerini hatırlatarak 2019-2020 yeni sezon futbol karşılaşmalarının sakatlıklardan uzak, centilmen bir şekilde geçmesini ve Ödemişspor adına son derece başarılı ve verimli bir dönem olmasını temenni etti. Ödemiş Belediye Başkanı Eriş ise sporcuların sosyal çevreye rol model bireyler olması gerektiği vurgusunu yaparak, “Rol model olmak, dışarıda davranışlarıyla bunu göstermek, saha içinde ise centilmence oynamak, hocasından aldığı taktiği ve kendisin istenileni, öğrendikleri terinin her damlasında hayata geçirmek demektir. Şu anda futbol, Ödemiş'in en canlı spor faaliyeti. Aynı zamanda yurttaşlarımızın bir aile havasıyla, tek yürek olarak destek verdiği bir spor konumunda. Temenni ederiz ki iç sahamızda ve deplasmanlarda hiç sakatlık görmeyelim. Bizim adımızın önünde centilmenliğimiz yürüsün. Ödemişspor bulunduğu her yerde örnek bir model olsun" diye konuştu.

Yorumlar (0)
-2°
açık