Küçük Kulüp'te Abidin Necimoğlu Anısına Turnuva

Bugüne kadar düzenlediği vefa turnuvalarıyla, İzmir'de ve kendi bünyesinde iz bırakmış birçok ismi anan Küçük Kulüp'te bu kez Abidin Necimoğlu Turnuvası düzenlenecek.

SPOR 11.09.2020, 16:29 11.09.2020, 16:44 Ecem Atabay
Küçük Kulüp'te Abidin Necimoğlu Anısına Turnuva

Türkiye Tenis Federasyonu Asbaşkanı Bülent Necimoğlu'nun yakın zamanda kaybettiği babası Abidin Necimoğlu'nu anma adına düzenlenecek olan tenis turnuvasında tek erkekler ve tek bayanlar kategorileri olacak. Turnuva katılımcıları arasından bir kişiye çekilişle elektrikli scooter hediye edilecek olan etkinlikte ayrıca sürpriz hediyeler de olacak.

"TENİS DOSTLARINI BEKLİYORUZ"

Abidin Necimoğlu Turnuvası hakkında konuşan Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, "Necimoğlu ailesi bugüne kadar sporun birçok farklı branşına yöneticilik düzeyinde önemli desteklerde bulundu. Kıymetli dostum Bülent Necimoğlu'nun babasını böyle bir turnuvayla anıyor olmayı çok önemsiyorum. Zira yakın dostluğumuz beni aileden hissettiriyor. Tenis dostlarını turnuvamıza bekliyoruz." dedi.

Turnuvaya ilişkin görüşlerini paylaşan bir diğer isimse Bülent Necimoğlu oldu. Necimoğlu, "Rahmetli babam ileri görüşlü ve spora destek veren bir isimdi. Kendisinin adını böyle güzel bir turnuvada yaşatacağımızdan dolayı mutluluk duyuyorum." dedi.

Öte yandan Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş'un da İzmir'deki bu anlamlı turnuvanın final gününde kente geleceği ve kazanan sporculara ödüllerini bizzat vereceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
16°
hafif yağmur
banner202