Galatasaray'da Falcao'dan sonra yeni bir bomba!

Fatih Terim yeni transferler için düğmeye basmışken ses getiren Falcao'dan sonra bu sefer yeni bir yıldız oyuncunun peşine düştü.

SPOR 13.08.2019, 13:24
Galatasaray'da Falcao'dan sonra yeni bir bomba!

Galatasaray transfer için düğmeye basmışken büyük bir hareketlilik meydana geldi. Falcao konusunda haftalardır devam eden görüşmeler ve belirsizlikler sürerken sonunda bir anlaşmaya varmıştı. Orta saha arayışlarına hız kesmeden devam eden ünlü takım aradığını yine Monaco'da bulduğunu açıkladı. 

Görüşmeler başladı

Galatasaray heyeti yapılan görüş birliklerinin ardından 23 yaşında olan Faslı futbolcu Youssef Bennasser'in kiralanması için çalışmalara başladı. Şimdilerde kulüple ortak görüşmeler başladı. Gelen ilk bilgilere göre kulübünün kiralama anlaşması için herhangi bir zorluk çıkarmadığı belirlendi. Monaco'da son 3 yılına bakıldığı zaman orta sahayı sürekli olarak başka takımlara kiraladığı için bu transfer için herhangi bir sorun şimdilik görünmüyor. 

Galatasaray'ın planlarına bakıldığı zaman asıl amacının ünlü futbolcuyu satın alma seçeneğini kullanarak Galatasaraylı yapmak. Görüşmeler sürerken görüşmelerin temelini Ahmet Bulut'un yürüttüğü ve bu konuda son derece istekli olduğu belirlendi. Geçtiğimiz sezon performansına bakılan ünlü oyuncunun 26 maçta top koşturduğu ve güçlü bir fiziğe sahip olduğu belirlendi. Yapılacak sözleşmeye ünlü futbolcu için uygun bir satın alma maddesinin eklenmesi için çalışmalar devam ediyor. Tüm taraftarlar ise yeni transferin nasıl gerçekleşeceğini büyük bir merakla bekliyorlar.

Yorumlar (0)
24°
açık