FOÇALI KARATECİ YÜKSEL KARDEŞLER ÇALIŞMALARA SAHİLDE BAŞLADI

Küçük yaşlarına rağmen elde ettikleri ulusal ve uluslararası başarılarla adlarından söz ettiren Foça’lı karateci kardeşler Kaan Yüksel ve Kerem Çağatay Yüksel yeni sezon çalışmalarını sahillerde sürdürüyor.

SPOR 12.09.2020, 12:10 Ecem Atabay
FOÇALI KARATECİ YÜKSEL KARDEŞLER ÇALIŞMALARA SAHİLDE BAŞLADI

Kardeşler; antrenörleri  ve babaları Kudret Yüksel ile birlikte Covid-19 salgını dolayısıyla  alternatif çalışma yeri olarak açık hava ve sahilleri tercih etti.  

KAYMAKAMDAN TEŞEKKÜR BELGESİ   BAŞKANA PLAKET

 Reha Midilli Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Kaan Yüksel’in ; 5 adet WSF dünya , 1adet WSF dünya takım, 27 adet Uluslararası, 11 adet Uluslararası takım, 7 adet lig, 33 adet illerarası, 31 adet il, 9 adet ilçe derecesi bulunuyor. Reha Midilli İlkokulu 1.sınıf öğrencisi 7 yaşındaki Kerem Çağatay Yüksel  ise; 2 adet Uluslararası , 1 adet Uluslararası takım, 2 adet illerarası, 1 adet illerarası takım, 1 adet İl, 5 adet İlçe derecesi ile abisini takip ediyor.  Başarılı sporcu kardeşler ziyaret ettikleri Foça Kaymakamı Ali Çetin tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi. Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’e ise kendilerine verdiği destek için teşekkür plaketi takdim ettiler.

Antrenör Kudret Yüksel; Covid-19 önlemleri kapsamında 1 Haziran 2020 tarihinde salonlarda iptal edilen antrenmanları yakın temastan kaçınma kurallarını esas alarak açık havada ve sahillerde sürdürmeye çalıştıklarını söyledi.

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu
banner202