Falcao'dan Galatasaray taraftarını üzen haber

Forvet arayışlarına tam gaz devam eden Galatasaraylılar için umutla bekledikleri Falcao'dan üzen bir haber geldi.

SPOR 05.08.2019, 14:49 05.08.2019, 16:08
Falcao'dan Galatasaray taraftarını üzen haber

Galatasaray taraftarları uzun zamandır yapılacak yeni transferleri büyük bir heyecanla takip ediyorlardı. Özellikle yeni forvet arayışının tam gaz devam ettiği son günlerde ünlü futbolcu Falcao ile görüşmeler başlamıştı. Bunun ardından heyecanlandıran gelişmeler yaşanmış ancak net bir sonuç alınamamıştı. Şimdilerde Galatasaray ve Falcao cephesinden hala net bir açıklamanın yapılmamış olması kafaları karıştırmaya devam ediyor. 

Falcao cephesinden gelen haber üzdü

Son günlerde transfer heyecanla beklenirken ve neredeyse taraftarlar arasında kesin gözüyle bakılırken şimdilerde de bu transferin gerçekleşmeyeceğine yönelik bir haber paylaşılmış durumda. Hatta ünlü futbolcunun başka bir takım ile imzaları atmak üzere olduğu ifade ediliyor. 

Konu hakkında tartışmalar devam ederken Başkan Mustafa Cengiz umutları kıran yeni bir açıklamada bulundu. Açıklamalarında 'Falcao o takıma giderse bize hayırlı olsun demek düşer' ifadelerini kullanması dikkat çekti. 

Tüm bu beklentiler devam ederken Falcao yaptığı açıklamalarla kapıları kapatmadı. Açıklamalarında 'Sözleşmem 1 yıl sonra bitiyor. Önümde iyi teklifler var. 33 yaşındayım ve kendim için en iyisini düşünmem lazım. Kulüp yönetimi ile aramız iyi. Olumlu sonuçlar almayı bekliyorum' ifadelerini kullanarak Galatasaray taraftarının ümitlerini yeşertecek yeni açıklamaları ile dikkat çekmeyi başardı. Konu hakkında görüşmeler hala devam ederken kesin bir sonuç alınamadı. 

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu