Cimbom'un İzmirli sponsoruna İzmir'den çağrı

Yazıbaşı'nda yer alan üretim tesislerinden ülkenin her bir yanına pizza servis eden ve sektör içindeki en iyi yerli firma olarak öne çıkan Terra Pizza'ya Torbalıspor'dan çağrı geldi

Cimbom'un İzmirli sponsoruna İzmir'den çağrı

Süper Lig ekiplerinin devlerinden Galatasaray ile yaptığı sponsorluk anlaşmasıyla Türkiye gündemine oturan ve Torbalılı olan Terra Pizza'ya Torbalıspor'un Basın Sözcüsü Teoman Sönmez'den Torbalıspor adına 3. lig yolundaki takımlarına destek olunması çağrısı geldi. Terra Pizza gibi köklü bir firmaya 3. lige çıkma mücadelesi veren Torbalıspor'un ihtiyacı olduğunu vurgulayan Sönmez, firma ile görüşüp destek taleplerini ileteceklerini söyledi.

Spora verdikleri destekle Terra Pizza'dan son derece mutluluk duyduklarını ifade eden Sönmez, Torbalı'da seneler boyunca üretim yapan Terra Pizza'nın Süper Lig'in devlerinden olan Galatasaray gibi bir kulübe verdikleri destekle kendileri dahil tüm spor camiasını sevindirdiklerini ifade etti. Torbalıspor'un 3. lig yolundaki mücadelesinde de Terra Pizza gibi ciddi ve köklü bir şirketin sponsorluklarına ihtiyaçlarının olduğunu dile getiren Sönmez, seneler boyunca Torbalı'da imalat yapan Terra Pizza'nın kendilerini geri çevirmeyeceklerine ve kendi şehirlerinin takımına desteklerini vereceklerine inandıklarını ifade etti. Bu doğrultuda basın kanalıyla firmaya çağrıda bulunduklarını dile getiren Sönmez, Galatasaray gibi bir deve sponsor olan firmanın yerelde de Torbalıspor'u desteklemesini beklediklerini kamuoyuyla paylaştı.

Yorumlar (0)
az bulutlu