Başkanlık turnuvasının galibi belli oldu

Profesyonel futbol müsabakalarını aratmayan Bayraklı Belediyesi Başkanlık Futbol Şampiyonası son buldu. Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri’nde düzenlenen şampiyona kıran kırana geçen maçlara ev sahipliği yaptı. Bu sene sekizincisi gerçekleştirilen şampiyonada Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü birinciliği elde etti

SPOR 29.08.2019, 17:10 29.08.2019, 17:12 Ozan Gümüş / ozangumus@izmirgundem.com
Başkanlık turnuvasının galibi belli oldu

Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler, Kültür ve Sosyal İşler, Temizlik İşleri, Mali Hizmetler ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler takımları arasında bu sene sekizinci defa gerçekleştirilen Bayraklı Belediyesi Başkanlık Turnuvası’nda birincilik için kıyasıya geçen karşılaşmalar yaşandı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye meclis üyeleri, DİSK 6 No’lu şube başkanı ve yöneticileriyle personeller final maçını saha kenarlarından soluk soluğa takip etti. Üçüncülük mücadelesinde Mali Hizmetleri 2-1 mağlup eden Fen İşleri Müdürlüğü şampiyonayı üçüncü olarak kapattı. Final maçında ise Temizlik İşleri’ni 6-2’lik ciddi bir farkın olduğu skorla mağlup eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise şampiyonluğunu ilan etti. Maçın ardından Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri’nde kupa ve ödül seremonisini yapıldı.

Başka spor dallarında da turnuvalar geliyor

Ödül törenin konuşma yapan Başkan Sandal, “Bu tarz etkinlikler gerçekten önemli. Hem birlikte olmamız adına, hem sosyalleşilmesi adına, hem ise kendimi daha iyi bilmemiz adına sahiden önemli. Gelecek zamanlarda bu gibi turnuvaları çeşitli alanlarda da, sırf futbol ile sınırlı değil, başka branşlarda da azıcık yaygınlaştırsak bence güzel olur diye düşünüyorum” dedi ve tüm ekipleri, belediye personelini tebrik etti.

Yorumlar (0)
az bulutlu