Türkiye Gazeteciler Sendikası ile Can Hastanesi işbirliği…

*Kurumsal işbirlikleri ile sağlık farkındalığı yaratmaya çalışan İzmir Özel Can Hastanesi, son olarak Türkiye Gazeteciler Sendikası ile işbirliği yaptı. Anlaşma kapsamında sendika üyeleri ayaktan ve yatarak tedavilerden avantajlı olarak yararlanabilecekler.

SAĞLIK 01.08.2019, 11:43 01.08.2019, 11:44
Türkiye Gazeteciler Sendikası ile Can Hastanesi işbirliği…

 İzmir’in Çiğli İlçesinde Aralık 2017’den beri hizmet veren İzmir Özel Can Hastanesi, sivil toplum kuruluşları ile işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) İzmir Şubesi ile protokol imzalayan hastane, sendika üyelerine check-up hizmetlerinin yanı sıra ayaktan ve yatarak tedavilerde de avantaj sağlayacak.

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) İzmir Şubesi Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Halil İbrahim Hüner yerel medya çalışanlarının zor günler yaşadığına dikkat çekerek, İzmir Özel Can Hastanesi’ne işbirliğinden dolayı teşekkür etti.  Hüner, sendika olarak amaçlarının gazetecilerin hayatlarının kolaylaşması için mücadele etmek olduğunu belirterek, “Bu kapsamda zor şartlar altında çalışan, bazen canını tehlikeye atan arkadaşlarımızın sıklıkla sağlıklarını ihmal ettiklerini gözlemlemekteyiz. Bu nedenle özel hastanelerin bizlere sunduğu sağlık hizmetleri avantajları çok değerli. İzmir Özel Can Hastanesi güvenilir sağlık hizmetleri kalitesiyle kısa sürede önemli bir aşama kaydetti. Bizler de her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

İzmir Özel Can Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Reyhan Şenay, 6 ameliyathane, elliyi aşkın uzman hekim kadrosu ve tüm poliklinikleriyle sadece İzmirlilere değil, yabancı hastalara da sağlık hizmetleri sunduklarını ifade ederek, tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirlikleri yapmaya ve sosyal projeler üretmeye hazır olduklarını dile getirdi.

Protokol imza töreninde, TGS İzmir Şubesi Başkan Yardımcısı Engin Tatlıbal ile TGS İzmir Şubesi üyesi Yasemin Topçu hazır bulundu.

Yorumlar (0)
19°
parçalı az bulutlu