Eski Ak Parti'li vekilden Erdoğan'ı kızdıracak açıklama 

Ak Parti Edirne eski Milletvekili Şemsettin Emir, bir televizyon programında Erdoğan'ı kızdıracak sözler söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşılık verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

POLİTİKA 08.01.2020, 13:15 08.01.2020, 13:33
Eski Ak Parti'li vekilden Erdoğan'ı kızdıracak açıklama 

Ak Parti Edirne eski Milletvekili Şemsettin Emir, Erdoğan'ı kızdıracak açıklamalarda bulundu. Emir, "AK Parti 17 sene sonra kulakları rahatsızlıkları duymayan, dilleri hakikati söylemeyen insanlardan meydana gelmiş bir yapıya döndü" dedi.
Ak Parti  Edirne eski Milletvekili Şemsettin Emir, Atilla Güner'in sunduğu Akşam Postası programında canlı yayına bağlandı. Edirne’de ihtiyaç sahiplerine her yıl valilik tarafından yapılan kömür yardımının azaltıldığını söyleyen Emir, AKP'de bozulmalar başladığını ve 17 sene önceki yapıyla benzerlik kalmadığını dile getirdi.
AK Parti'li Şemsettin Emir, şunları söyledi:
"Bulunduğum mahalle sosyal yardıma ihtiyacı olan insanların yaşadığı bir bölge. Araştırdım ve geçen sene bir aileye 48 torba kömür yardımı yapılırken bu sene 31 torbaya düştüğünü öğrendim. Şahsen ben rahatsızlık duydum. Bu uygulama yaklaşık olarak AK Parti iktidarıyla başladı. Her ne kadar muhalefet 'AK Parti kömür dağıtıyor oylar buradan geliyor' dese de sosyal devlet olmanın gereğidir. Hangi parti iktidarda olursa olsun bunu yapması gerekir. "

Yorumlar (0)
21°
açık
banner202