Ünlü şarkıcıdan uyuşturucu itirafı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımda bir dönem çok ağır uyuşturucular kullandığını itiraf etti.

Ünlü şarkıcıdan uyuşturucu itirafı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber bir süredir bunalımda olduğu yönündeki iddialara sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi. Girdiği bunalımlarla ünlü olan şarkıcı 20'li yaşlarının başında vermiş olduğu kötü kararların kendisini her anlamda olumsuz etkilediğini ve pek çok şeyden çok pişman olduğunu anlattı. Bir dönem dünyanın en nefret edilen insanı olarak anılan ünlü şarkıcı duygularını anlattığı bir paylaşımda bulundu. 

Ağır uyuşturucular kullandığını açıkladı

Henüz 13 yaşındayken keşfedilen ve o dönemde de çok fazla dikkat çeken yıldız şarkıcı bir dönem çok ağır uyuşturucu maddelerin etkisinde olduğunu itiraf etti. Kullandığı uyuşturucu maddeler sebebiyle hatırlamak istemeyeceği kötü davranışlarda bulunduğunu ifade etti. Açıklamalarında 'Kadınlara karşı çok fazla alıngan ve saygısız bir şekilde davrandım. Çok öfkeli olduğum zamanlardı' dedi. 

Bunalımda olduğu dönemlerde kendisini seven herkesi kıracak hareketlerde bulunduğunu açıkladı. 13 yaşında küçük bir kasabada yaşayan, çevresindeki herkesten takdir gören ve iyi anılan bir çocukken bir süre sonra milyonların sevdiği bir çocuk haline dönüştüğünden bahsetti. Ancak hayatı boyunca kendi işlerini hep başkalarının yaptığını ve bu sebeple herhangi bir sorumluluk alamadığını anlattı. 

19 yaşındayken çok ağır uyuşturucular kullandığını söyleyen ünlü şarkıcı Hailey Baldwin ile yaptığı evliliğin hayatının en iyi dönemi olduğunu açıkladı. Kötü ilişkilerini düzeltmesi ve iyi alışkanlıklar edinmesi için eşinin ve ailesinin hep yanında olduğunu ve bu sebeple kendisini şanslı hissettiğini belirtti. 

Yorumlar (0)
10°
parçalı az bulutlu