Survivor'da diskalifiye şoku!

Survivor 2020'de yarışan Meryem Kasap sakatlığı nedeniyle diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı sürpriz kararı sosyal medya hesabından duyurdu. Koronavirüs nedeniyle Türkiye'den Dominik'e yeni yarışmacı getiremeyen Ilıcalı, ünlüler takımından bir kişinin gönüllüler takımına geçeceğini de açıkladı. Peki gönüllüler takımına kim geçecek.

MAGAZİN 27.03.2020, 10:41
Survivor'da diskalifiye şoku!

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında sürpriz bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı, gönüllüler takımında dizinden sakatlığı bulunan Meryem Kasap’ın yapılan değerlendirmeler ve yarışmacının kararı ile diskalifiye olduğunu açıkladı.

Instagram hesabından haberi paylaşan Acun Ilıcalı ayrıca, Meryem’in diskalifiye olması nedeniyle ünlüler takımından gönüllüler takımına bir yarışmacının transfer edileceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın bu kararı açıklamasının ardıdan Evrim Keklik büyük bir üzüntüye kapıldı. Evrim adada Meryem’in takım için bir yük olduğunu söylemesiyle suçlanmıştı. Bu sezon dört kez sakatlık ve diskalifiye nedeniyle birçok yarışmacı Survivor yarışmasına veda etmişti.

Yorumlar (0)
13°
açık
banner202