Seren Serengil Yaşar İpek ayrılığının gerçek nedeni ortaya çıktı

Yaşar İpek ile Seren Serengil ayrılığında boşanma dilekçesi ortaya çıktı. Boşanmanın gerçek nedeni belli oldu.

MAGAZİN 30.08.2019, 15:49
Seren Serengil Yaşar İpek ayrılığının gerçek nedeni ortaya çıktı

Yaşar İpek ile Seren Serengil ayrılığının perde arkasında yaşananlar pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. Bu süreç içerisinde ikilinin karşılıklı olarak birbirlerini suçlamaları sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Seren Serengil geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımın ardından boşanma davasını bayram öncesinde açtığını yazmıştı. Ancak aslında boşanma davasını Yaşar İpek'in açtığı belirlendi. 

Gerçek ayrılık nedeni belli oldu

Boşanma davasının dilekçesine bakıldığı zaman gerçek neden belli oldu. Yaşar İpek boşanma dilekçesinde özel hayatın üçüncü şahıslarla paylaşıldığını ve bunun üzerine ilişkilerinin yıprandığını anlatmış. Seren Serengil'in ailesini istemediğini, ailesine hakarette bulunduğunu ve bunu da sosyal medya üzerinden pylaşarak başka kişilerin öğrenmesini sağladığını ifade etmiş ve bunun da ikilinin arasındaki ilişkiyi yıprattığını belirtmiş. 

Seren Serengil ise bebek beklediğini ve gerekirse Yaşar İpek'in bebekten feragat etmesini istediğini paylaşmış evden ayrıldığını ve kocasının annesinin evine yerleştiğini anlatmıştı. İkilinin barışıp barışmayacakları ve evliliklerinin ne zaman son bulacağı merak konusu haline geldi.
 

Yorumlar (0)
15°
açık
banner202