Serdar'dan boşanan Chloe çok pişman!

Serdar Ortaç'tan tek celsede boşanan Chloe Loughnan Türk vatandaşlığına başvuru yapmadığı için son derece pişman.

Serdar'dan boşanan Chloe çok pişman!

5 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdikten sonra bir daha görüşmeyen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti hayatlarına ayrı ayrı devam ediyorlar. Serdar Ortaç'tan boşandıktan sonra Türkiye'den ayrılarak ailesinin yanına dönen İrlandalı güzelin aslında Tük vatandaşlığına başvuru yapmadığı için ülkede kalamadığı öğrenildi. Eşi Serdar Ortaç'ın şirketinde çalışıyor olarak görünmesinin ardından çıkışını vermesi üzerine çalışma izni de bulunmadığı ortaya çıktı. 

Gelen teklifleri kabul edemiyor

Boşanmanın ardından gündem tarafından da merakla takip edilen Chloe aslında pek çok dizi ve reklam teklifi almaya başladı. Henüz 26 yaşında olan güzel manken çok istemesine rağmen bu teklifleri bir türlü kabul edemiyor. Sanılanın aksine hiçbir zaman Türk vatandaşı olmayan ve sadece Serdar Ortaç'ın şirketinde çalışıyor olarak görünen güzel manken eşinin işine de son vermesinin ardından prosedürlere takılmaya başladı. 

Güzel mankenin Türkiye'de iş yapmaya devam etmesi için iki seçeneği bulunuyor. Ya Türk bir erkekle evlilik yapacak ya da Türk bir ajansla çalışma yapmak adına anlaşma gerçekleştirecek. Ancak yakın çevresine Türk vatandaşı olmadığı için çok pişman olduğunu söylediği öğrenildi. İkili evlilikleri hakkında artık konuşmayı tercih etmiyorlar. 

Yorumlar (0)
10°
parçalı az bulutlu