Şahan Göbakar'dan "canlı yayını kapatmayı unutan Sıla" taklidi geldi

Şahan Gökbakar Sıla'yı taklit etti. Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yayınladığı video ile herkesi kahkahaya boğdu. İşte Şahan Gökbakar'ın "canlı yayını kapatmayı unutan Sıla" taklidi

MAGAZİN 27.03.2020, 10:35 Müge
Şahan Göbakar'dan "canlı yayını kapatmayı unutan Sıla" taklidi geldi

Sabahın haberine göre Şarkıcı Sıla, sosyal medyadan sonra komedyen Şahan Gökbakar'ın da diline düştü. Ünlü şarkıcı corona virüs nedeni ile evinden yaptığı canlı yayın ile hayranlarıyla buluşmuştu. Canlı yayını kapatırken hayranlarına veda eden Sıla, yayını kapattığını sanarak yaptığı hareketten sonra sosyal medyada gündem olmuştu.

Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar Sıla'nın binlerce kez paylaşılan görüntüleri sonrası şarkıcıyı fena tiye aldı.

Şahan Gökbakar Sıla'yı taklit etti. Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yayınladığı video ile herkesi kahkahaya boğdu.

Sıla, Instagram hesabından o görüntülerle ilgili bir açıklama yaptı. "Uzatmadan yekten söyleyeyim" cümlesiyle başlayan açıklama şöyleydi:

'Güldük geçtik'

"Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesatı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe'de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?"

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu