Portekizli siyasetçiden, Ronaldo'ya: O hayvanı buradan gönderin

Koronavirüs nedeniyle izole olduğu süreci Portekiz'in Madeira adalarında geçiren Cristiano Ronaldo'nun yürüyüş fotoğrafı üzerine Rafael Macedo isminde yerel bir siyasetçinin hedefinde yer aldı.

MAGAZİN 02.04.2020, 14:56 02.04.2020, 15:04
Portekizli siyasetçiden, Ronaldo'ya: O hayvanı buradan gönderin

Olay, Cristiano Ronaldo ve kız arkadaşı Georgina Rodriguez'in çocuklarıyla birlikte yaptıkları yürüyüşün fotoğrafı ile başladı. Bu fotoğrafa ilişkin siyasetçi, " İtalya'dan gelen o hayvanın evde kalmasını istiyorum. O serseriyi hemen Madeira'dan gönderin" ifadelerini kullandı.

Daha sonra ise yaptığı ifadelerle bir şanssızlık yaşadığını dile getirdi.

"HESABIM HACKLENDİ; RONALDO'DAN AF DİLİYORUM"

Portekizli siyasetçi, "Hesabım hacklendi. CR7'miz hakkında böyle yorumlar asla yapmam. Bu ilk kez olmadı ve şifrelerimi değiştirdim. Ronaldo'dan af diliyorum. Şimdi her hafta şifrelerimi değiştireceğim. Hackerlar her yerde. Bu yüzden çok dikkatli olacağım. Herkesten özür dilerim ama her şeyden önce olanlardan dolayı hayran olduğum CR7 ve ailesinden..." ifadelerini kullandı.

Madeira'da bir sokağa çıkma yasağı bulunmasa da insanların inisiyatifinde bir karantina uygulanıyor. Ronaldo, bu ortamda yaptığı yürüyüşle çok konuşuldu.

Ronaldo ailesinin yürüyüşü bir kısım tarafından kötü örnek olarak tanımlanırken bir kısım da içeride geçirilen zaman sonrası çocuklarla temiz hava almanın ihtiyaç olabileceğini belirtti.

Yorumlar (0)
13°
açık
banner202