Önce inkar sonra itiraf ettiler!

Bir süre önce birlikte görüntülenen ancak aşk iddialarını yalanlayan Sıla Hazar ikilisinden gelen itiraf sonrası dikkat çeken paylaşım geldi.

MAGAZİN 12.08.2019, 12:12
Önce inkar sonra itiraf ettiler!

Birkaç ay önce aynı arabada samimi bir şekilde görüntülenen şarkıcı Sıla ile aşçı Hazar Armani arasında nasıl bir ilişki olduğu merak konusu haline gelmişti. Bunun ardından ikilinin isimlerinin karıştığı aşk iddiaları Sıla ve Hazar Armani tarafından kesin bir dille yalanlanmıştı. O dönem Hazar Armani'nin evli olması ise dikkat çeken başka bir detay olarak yer almıştı. Ancak ünlü şef boşanma aşamasında olduğunu ve sadece iş için bir görüşme yaptıklarını açıklamıştı. 

Sonunda itiraf ettiler

Aylar sonra Sıla verdiği bir röportaj sonrasında aşk yaşadıklarını ve birlikte olduklarını itiraf etmişlerdi. İlişkisi için 'Çok güzel bir şey yaşıyorum. Kendimi arınmış hissediyorum. Keyfim çok yerinde' diyerek mutlu olduğunu gözler önüne sermişti. Bu aşamada Hazar Armani ise herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınmıştı. 

İlişkilerini artık saklamayan ikiliden ünlü şef bayram dolayısıyla sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Paylaşımı beğenenler arasında ünlü şarkıcının olması da dikkatlerden kaçmadı. Bu hareketi artık sosyal medya üzerinden de ilişkilerini saklamadan yaşadıklarının bir kanıtı olarak değerlendirildi. İkili henüz kameralara el ele yakalanmadılar. Aşklarını Bodrum'da gözlerden uzak yaşamaya çalıştıkları iddia edildi. 

Yorumlar (0)
34°
açık