O sapık yeniden ortaya çıktı! Hadise savcılığa başvurdu

Ünlü şarkıcı Hadise, daha önce kendisine cinsel içerikli elektronik postalar gönderen kişinin, tacizlerine devam ettiğini belirterek yeniden savcılığa başvurdu.

MAGAZİN 10.04.2020, 14:38
O sapık yeniden ortaya çıktı! Hadise savcılığa başvurdu

Hadise, geçtiğimiz aylarda kendisine taciz içerikli mesajlar gönderen Ümit S. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Savcılık da, Ümit S.'nin ünlü şarkıcıya e-mail ve posta yoluyla tacizde bulunarak huzur ve sükûnunu bozduğu gerekçesiyle 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açmıştı.

Aşk mektupları gönderiyor

Günaydın'da yer alan habere göre; aynı hayranının kendisini taciz etmeye devam ettiğini ileri süren Hadise, yeniden savcılığa başvurdu.

Hadise, hayranının, oturduğu siteye girmeye çalıştığını, ikâmet ve iş yeri adreslerine kargo yoluyla aşk mektupları gönderdiğini belirtti. Savcılık tarafından yeniden soruşturma başlatıldı.

Ne olmuştu?

"Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor" dediği kişiden şikâyetçi olmuştu. Şarkıcı Hadise evine mektup da gönderen sapığın kendisini ürküttüğünü söylemişti

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
banner202