Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına ünlü isimlerde destek oldu. Şarkıcı Mustafa Ceceli, 50 bin TL bağış yaptı.

MAGAZİN 31.03.2020, 13:56
Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrası 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kapanyası başlattığını açıklamıştı. Bir çok ünlü sanatçıda kampanya destek verdiklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Önemli bir yardımda bulunan Della Miles, Türklerin yanında olmaya devam edeceğini söylerken, Mustafa Ceceli 50 bin TL bağış yaparken, Haluk Levent'e 30 bin TL bağış yaptığını açıkladı.

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz günlerde başlatılan yardım kampanyasına ünlü isimlerden destek gecikmedi. Kendinlerini evlerinde karantinaya ala ünlü isimler sosyal medya hesaplarından peş peşe destek paylaşımları yaptı.Ünlüler, paylaşımlarında takipçilerinden de destek istedi.

İşte kampanyaya destek olan ünlülerin paylaşımları:

MUSTAFA CECELİ

Mustafa Ceceli, "Arkadaşlar bu kampanyaya gelin hep birlikte destek olalım. Ben de #bizbizeyeteriztürkiyem kampanyasına 50 bin TL bağışta bulunuyorum. Sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle. Fahrettin koca, emekleriniz için minnettarız sayın bakanım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
11°
açık
banner202