Murat Övüç, tapuları karıştırdığı paylaşıma gelen eleştirilere sert çıktı: Aç köpekler

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Çeşme'de oğluma arsa aldım" diyen fenomen Murat Övüç'ün paylaşımındaki tapunun Küçükçekmece'de bir arsaya ait olduğu ortaya çıktı. Paylaşımı kaldıran Övüç, gelen tepkilere "Aç köpekler" diyerek cevap verdi.

MAGAZİN 30.04.2020, 15:50
Murat Övüç, tapuları karıştırdığı paylaşıma gelen eleştirilere sert çıktı: Aç köpekler

Yaptığı yardım ve çıkışlarla sık sık gündeme gelen fenomen Murat Övüç, Instagram hesabından oğluna aldığı bir arsanın tapusunu paylaştı. Övüç'ün İzmir'den dediği arsanın Küçükçekmece'de olduğu ortaya çıkınca paylaşımını kaldırdı. Gelen tepkilere tüm tapuları paylaşarak tepki gösteren fenomen, "Aç köpekler" diyerek sitem etti.

ÇEŞME'DE DEDİĞİ ARSA KIRAÇ'TA ÇIKTI

Son zamanlarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Murat Övüç, oğluna aldığı bir arsanın tapusuyla paylaşım yaptı. "Çeşme'de deniz kenarında oğluma arsa aldım" diyen Murat Övüç'ün elindeki tapuya dikkatli bakılınca arsanın aslında Esenyurt Kıraç'ta olduğu ortaya çıktı. Övüç, '144 metrekare hisseli' yazan bu arsanın gündeme gelmesi ve Çeşme'de olmadığının anlaşılmasından sonra videoyu kaldırdı.

"AÇ KÖPEKLER"

Sert mizahıyla tanınan Murat Övüç, kısa sürede gündem olunca bu sefer oğluna ait olan tüm tapuları paylaşarak "Aç köpekler neyin peşindesiniz. Tapular karışmış, çok olunca karışabiliyor" dedi.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
banner202