Işıl Reçber'den açıklama: Linç umurumda değil, sen iyileş yeter

Koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi altında olan eski milli futbolcu Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile eleştirilere yanıt verdi. Işıl Reçber paylaşımında, "O virüs seni yenemez eyvallah. Beni merak etme ben çok iyiyim. Linç mi? Umurumda değil. Sen iyileş yeter. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz" ifadelerini kullandı.

MAGAZİN 30.03.2020, 11:29 30.03.2020, 14:14
Işıl Reçber'den açıklama: Linç umurumda değil, sen iyileş yeter

Eski milli futbolcu Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber’in yurt dışından döndükten sonra 14 gün karantina kuralına uymadığı, kendini karantinaya almadığı iddia edilmişti. Koronavirüse yakalanan Rüştü Reçber'in hastanedeki tedavisi sürerken, Işıl Reçber ise Instagram'dan yaptığı açıklamada duygularını dile getirdi.

"O VİRÜS SENİ YENEMEZ"

Işıl Reçber açıklamasında şunları yazdı:

"Zor geçen geceden sonra dedim ki bugün meslek hemşiresi ile sesli mesaj yollarken; bu kadar uçsuz bucaksız sevgiye karşılık iyileşmek zorundasın hadi o virüs seni yenemez eyvallah. Beni merak etme ben çok iyiyim. Linç mi? Umurumda değil. Sen iyileş yeter. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz. Sağlık çalışanlarımız, doktorlarımız, hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız işin içine girince bin kat daha fazla anlamadım ki sizlerin emeğinin karşılığı yok.

Hepiniz birer kanatsız melek iyi ki varsınız; Hülya İrem, Yasemin, Kubilay, Mücahit hoca ilk 24 saatimiz için Allah sizlerden razı olsun. Arayan, mesaj atan, buradan yazan, dün bütün gece uyku uyumayan, bugün telefonun diğer ucunda yine hep yanımda olan, kalbinde aklında olduğumuz, dualarını esirgemeyen birçoğunuza dönüş yapamadım. Üzülerek ama herkese, hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepimizi korusun. Sizleri çok seviyoruz"

Yorumlar (0)
açık
banner202