İhanet iddialarının ardından Miray Daner'in ismini duyunca çıldırdı

Ünlü oyuncu Hilal Altınbilek muhabirlerin 'Miray Daner' ile ilgili sorularını duyunca adeta çılgına döndü. Bunun üzerine muhabirlerle kavga etmeye başladı.

İhanet iddialarının ardından Miray Daner'in ismini duyunca çıldırdı

Uzun zamandır devam eden Kubilay Aka ile Miray Daner aşkı sürpriz bir şekilde sona erdi. İkili arasında ilişkinin evliliğe gitmesi beklenirken ikilinin ayrılığının perde arkası çok merak edildi. Örnek çift olarak gösterilen ikiliden Kubilay Aka ayrılığı sosyal medya hesabında yazdığı duygusal bir mesajla duyurdu. Ancak Miray Daner sessiz kalarak ardından sevgilisi ile olan tüm fotoğrafları kaldırdı. 

Ayrılığın ardından ihanet çıktı

Ayrılığın perde arkası çok geçmeden ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Kubilay Aka'nın kendisi gibi oyuncu olan Hilal Altınbilek ile bir mekanda eğlenirken samimi bir şekilde görülmesi ihanet iddialarını ortaya attı. Bunun ardından hayranları tarafından ikiliye tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. 

Hilal Altınbilek iddiaların ardından sessizliğini korurken uzun zaman boyunca ortalarda görünmemişti. Geçtiğimiz günlerde ilk kez bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirlerle sohbet etti. Keyifli halleri ile dikkat çeken ünlü oyuncu Miray Daner ismini duyunca birden çılgına döndü. Soruyu soran muhabire sert bir tepki verdi. 'Sen böyle sorular sormaya devam edecek misin? Böyle bir şey kesinlikle yok' diyerek iddiaları yalanladı. Tepkilerinden ise ne kadar sinirli olduğu açıkça belliydi. 

Yorumlar (0)
15°
açık