Fuhuştan yakalanan ünlü damat adayı evlendiğini açıkladı

Bir evlendirme programında adını duyuran ünlü damat adayı Birkan Key sosyal medya hesabından evlendiğini duyurdu.

MAGAZİN 03.09.2019, 10:21 03.09.2019, 11:52
Fuhuştan yakalanan ünlü damat adayı evlendiğini açıkladı

Bir dönem Zuhal Topal tarafından sunulan evlilik programına damat adayı olarak katılan Birkan Key program sırasında adından söz ettirmeyi başarmıştı. Maço tavırları ile dikkat çeken ve gelin adayları ile yaşadığı problemli ilişkilerle sürekli gündeme gelen Birkan Key sosyal medya hesabından artık evlendiğini duyurdu. 

Fuhuştan yakalanmıştı

Evlilik programı devam ederken programda gelin adayı olarak yer alan Sevgi Akiska ile çıplak pozları sosyal medyada bomba etkisi yaratmıştı. İkili program sırsında yollarını ayırmışlardı. Ardından  programın sonlanması ile birlikte sosyal medya hesapları üzerinden pek çok kişi tarafından takip edilmeye başlandılar. Bir sabah ise Birkan Key gündeme polis tarafından yapılan baskın ile geldi. Yapılan büyük bir fuhuş operasyonunda gözaltına alınmış ve günlerce sorgusu gerçekleştirilmişti. Polis tarafından serbest bırakıldıktan sonra ise bir hata olduğunu ve kendisinin fuhuş ile bir ilgisinin olmadığını açıklamıştı. 

Zaman zaman sevgilileri ile attığı fotoğraflarla dikkat çekmesine rağmen son paylaşımı adeta olay oldu. Bir süredir gözlerden uzak olan Birkan Key sosyal medya hesabında düğününden bir kare paylaştı. Evlendiği kadının yüzünü gizleyen ve göstermeyen Birkan Key takipçilerine evlendiğini duyurdu. Bunun üzerine sosyal medya hesaplarını kapatacağının da sinyallerini verdi. Yaptığı paylaşımın altına 'dünya evine girdik. Çok şükür ki çok mutluyuz. Artık bana sosyal medyadan da veda vakti geldi. Sizleri çok seviyorum. Sağlıcakla kalın' ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
23°
açık
banner202