Ferhat Göçer gafıyla düğünü birbirine kattı

Can Tanrıyar'ın oğlunun düğününde sahne alan Ferhat Göçer Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın karşısına yaptığı gaflarla düğünü birbirine kattı.

Ferhat Göçer gafıyla düğünü birbirine kattı

Televizyon dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Can Tanrıyar'ın oğlu dünya evine girdi. Görkemli bir düğün düzenlenirken ünlü isimler düğüne adeta akın etti. Ünlü geçidi gibi olan düğüne Ferhat Göçer'in yanı sıra Sinan Akçıl'da sahne almak için katıldı. Sinan Akçıl eşi Burcu Kıratlı ile düğüne katıldı. 

Sinan Ekçıl'ın eski sevgililerinden bahsetti

Ferhat Göçer Sinan Akçıl ile sahneye çıkarken şarkılarını okuduktan sonra sohbet etmeye başladı. Ancak söyledikleri soğuk rüzgarların esmesine neden oldu. Konuşmalarında 'Bir gün Sinan'ın evine gittim. Kapıyı açtı. İçeride Hadise vardı. Hadise ağlıyordu. Meğer Sinan çok duygusal bir şarkı yazmış. Kızım şarkısı böyle ortaya çıkmış.' Diğer bir sevgilisi olan İzel için ise 'Biri Bana Gelsin' şarkısını yazdığını anlattı. 

Ferhat Göçer'in açıklamalarından sonra Sinan Akçıl'ın eşi Burcu Kıratlı neye uğradığını şaşırdı. Ardından zor durumda kalan Akçıl 'Ben şu an hayatımdaki bütün güzel şarkıları biricik eşime söylüyorum' dedi. Burcu Kıratlı ise Ferhat Göçer'in açıklamalarından son derece rahatsız olduğu için bulunduğu masadan kalkarak ortamı terk etti. Ardından eşinin ve yakın arkadaşlarının uzun ikna çabalarından sonra düğün mekanına geri döndüğü belirlendi. Ferhat Göçer ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. 

Yorumlar (0)
19°
açık