Chloe Türkiye'yi terk etti

Geçtiğimiz günlerde evlilikleri biten Serdar Ortaç ve Chloe nihayet evlerini de ayırdı.

Chloe Türkiye'yi terk etti

Geçtiğimiz günlerde evlilikleri biten Serdar Ortaç ve Chloe nihayet evlerini de ayırdı. Yaklaşık bir yıldır ayrılacakları söylenen çift iddiaları yalanlıyordu fakat aldıkları ani kararla çıkan haberlerin gerçekliğini ortaya koydular.Çiftin evliliği 5 yıl sürdü.

Serdar Ortaç’ın büyük bir tutkuyla bağlı olduğu Chloe, ortak yaşadıkları evden ayrılarak dün öğlen saatlerinde İrlanda’ya uçtu. Serdar Ortaç’ın eski eşini uğurlamaya gitmemesi dikkatlerden kaçmadı. Ancak, Chloe ve annesini uğurlaması için şoförünü görevlendirdiği söyleniyor.

Ortaç’a sitem etti

Yaşadığı eve veda ederken gözyaşlarını tutamayan Chloe, arkadaşıyla yaptığı telefon görüşmesinde ayrılıklarının aniden geliştiğini ve bu durumdan haberdar olmadığı için olayın şokunu atlatamadığını ifade etti. Bu süreçte hastalandığını ve hızla zayıfladığını da söyleyen Chloe, Serdar Ortaç’ın destek olmadığını sadece ailesinin yanında olduğunu söyledi.

Yaşadığı ayrılık acısını atlatmak için ülkesine dönen Chloe, sosyal medyadan ailesiyle birlikte olduğu fotoğraflar paylaştı.

Yorumlar (0)
12°
açık