Cem Yılmaz Defne Samyeli çiftinden kötü haber geldi!

2019 yılında sürpriz bir şekilde ilişkilerine başlayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çiftinin yine sürpriz bir kararla ayrıldıkları iddia edildi.

MAGAZİN 14.08.2019, 13:45 14.08.2019, 20:34
Cem Yılmaz Defne Samyeli çiftinden kötü haber geldi!

2018 yılında magazin dünyasına yaşamış oldukları sürpriz aşkla bomba gibi düşen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ilişkisinden kötü haber geldi. Çift hayranlarını üzecek açıklamayı yakın çevrelerine yaptılar. 2018 yılında sürpriz bir şekilde başlayan aşklarını en başta saklamaya çalışan ikili sonra ilişkilerini itiraf etmişler ve her defasında ne kadar mutlu olduklarını belirterek  dikkat çekmişlerdi. 

İlişkilerinde çıkmaza girdiler

Bugün Kanal d ekranlarına yayınlanan '2. Sayfa' programında şok bir iddia ortaya atıldı. Parmakla gösterilen, bir süredir aynı evde yaşamaya başlayan ve hatta bu yaz sonunda evlenecekleri düşünülen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ikilisinin ilişkilerini noktaladıkları ifade edildi. İkilinin bu kararı ortak bir şekilde aldıkları öğrenildi. Bir süredir ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayan ikilinin artık çıkmaza girmeleri ile birlikte bu kararı aldıkları öğrenildi. 

Hatta ikili yakın çevrelerine ayrılık hakkında açıklama yapmış. Bir süredir birlikte yaşayan ve Cem Yılmaz'ın evine yerleşen Defne Samyeli ise bu ayrılık kararının ardından eşyalarını toplayarak evden ayrılmış. İkili çıkan ayrılık iddialarına henüz bir açıklama yapmadı. Her fırsatta birbirlerine ne kadar değer verdiklerini ve ne kadar mutlu olduklarını ifade eden ikilinin ayrılık kararı almalarındaki sebep merak konusu oldu.

Yorumlar (0)
35°
açık